Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sony Vaio E

redakce 22.03.2010

Sony uvedlo na trh novou řadu 14“ notebooků s označením Vaio E. Kromě výkonu a poměrně dobré přenositelnosti se, jak už to u Sony často bývá, společnost zaměřila hlavně na design.

14“ novinky jsou určeny hlavně pro zájemce o designový notebook, i když podle uvedených konfigurací by měl vyhovovat i profesionálněji laděným uživatelům. Pokud vás zajímá spíše funkční, než estetiská stránka věci, pak oznamujeme, že notebook VAIO VPCEA1S1E je postaven na procesoru Intel Core i3-330M (2,13 GHz), má 14“ lesklý displej s rozlišením 1600 x 900 bodů (poměr stran 16:9), pevný disk s kapacitou 500 GB, grafickou kartu ATI Mobility Radeon HD5145, integrovanou vypalovačku DVD disků a hmotnost 2,35 kg. Dodává se s operačním systémem Windows 7 Home Premium v 64bitové verzi.Specialitou notebooků Sony je bohatá softwarová výbava (v nedávno testovaném notebooku Sony Vaio jsme našli 81 předinstalovaných utilit a programů, což je možná až moc) i osazení speciálními tlačítky, určenými k rychlému přístupu k dodaným aplikacím. Stisknutím tlačítka WEB se dostanete na internet bez nutnosti startovat operační systém notebooku, funkce Quick Web Access nově nabízí procházení stránek pomocí záložek a možnost rozdělení okna
pro zobrazení dvou stránek vedle sebe. K dispozici je také speciální tlačítko ASSIST pro rychlý přístup k funkci VAIO Care – údržbě, diagnostice a řešení problémů. Notebook se prodává nejen v lesklém černém i bílém provedení, ale i s jasně růžovým, modrým  nebo zeleným šasi. Doporučená koncová cena je 23 990 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud