Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Speciální myš pro hráče MMO her

Pavel Trousil 27.03.2014

Nizozemský výrobce digitálních doplňků Trust uvádí na trh počítačovou myš GXT166 určenou speciálně pro hraní MMO her (Massively Multiplayer Online), jako jsou World of Warcraft, League of Legends a další.

gxt166-front45-small-nahled

Novinka je vybavena laserovým senzorem s citlivostí až 16 400 dpi a integrovaným zásobníkem s osmi kovovými závažími pro nastavení ideální individuální hmotnosti myši. Vyvedena je v pravorukém ergonomickém designu s nastavitelnými LED diodami, pozlaceným USB konektorem a odolným lemovaným kabelem.

Vzhledem ke svému určení nechybí programovatelná tlačítka, kterých je celkem 18, přičemž 12 z nich se nachází na boku v oblasti umístění palce. K nastavení slouží software pro programování maker a jejich uložení až do pěti různých profilů, mezi kterými se lze přepínat stiskem tlačítka. Jejich předdefinované varianty jsou k dispozici zdarma i na webu výrobce.

Zároveň byla představena podložka pod myš GXT207 s protiskluzovou spodní stranou, úpravou okrajů chránících před opotřebením a texturovaným povrchem vhodným pro všechny citlivosti a senzory myší.

gxt207-top45-small-nahled

Myš Trust GXT166 MMO Gaming Mouse je v České republice k dostání za 1899 Kč. Podložka GXT207 XXL Mouse Pad je k dispozici za doporučených 549 Kč s DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud