Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Společnost Interface Security exkluzivním partnerem Bitdefenderu

redakce 19.07.2015

Známá bezpečnostní společnost Bitdefender konečně získala na domácím trhu odpovídající zastoupení. Jejím exkluzivním „country partnerem“ se stala společnost Interface Security.

O bezpečnostních řešeních od firmy Bitdefender najdete informace i Chipu a její bezpečnostní software se pravidelně v našich testech umísťuje na čelních pozicích: Bitdefender Internet Security 2015 vyhrál náš komplexní test, ve kterém porazil 13 soupeřů (najdete ho v Chipu 3/2015). I proto jsme byli rádi, že se v České republice objevila firma, která bude Bitdefender komplexně zastupovat. Exkluzivním country partnerem (zastoupením) se stala pro český a slovenský trh společnost Interface Security, v jejímž sídle na Praze 9 proběhl i seminář na kterém byly kromě Bitdefenderu představeny i technologie Arcserve, Sophos a Lumension.

Společnost bude u nás provozovat i webové stránky Bitdefenderu a podle vyjádření Reného Pospíšila, jednatele Interface Security, lze v lednu 2016 očekávat i lokalizaci produktů Bitdefenderu určených pro uživatele a menší firmy. To je rozhodně pozitivní zpráva a jakmile budou tyto produkty lokalizovány, určitě je otestujeme. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud