Přejít k hlavnímu obsahu

Srovnávací test výkonných notebooků za dobrou cenu

Michal Bareš 09.10.2014

Pro příští číslo Chipu jsme připravili srovnávací test 12 výkonných notebooků s cenou do 20 000 Kč. Za tuto cenu je možné koupit jak tenké a lehké krasavce, tak robustní přístroje pro kancelářskou práci. Poradíme vám, který se hodí právě pro vás.

pp-test-notebooku-web-nahled

Srovnávací test výkonných notebooků za dobrou cenu

Navzdory stále silnější konkurenci ze strany tabletů zůstávají notebooky nejlepšími univerzálními zařízeními pro domácí uživatele i studenty a profesionály. Za cenu iPadu můžete sehnat skvěle vybavený a lehko přenosný notebook, který vám během dne poslouží jako pracovní nástroj a večer na něm můžete brouzdat po internetu nebo hrát hry. Nejnovější notebooky s cenou od 11 000 do 19 000 Kč nabízejí dostatek výpočetního i herního výkonu a navíc vydrží dlouho pracovat na akumulátor. Každý model je ale trochu jiný a má své slabší a silnější stránky, takže než zajdete do obchodu pro nový notebook, podívejte se na výsledky našich měření. 

Celý článek si můžete přečíst v papírovém Chipu 11/2014 nebo v jeho elektronické verzi pro tablety, které vychází 17. října 2014.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud