Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Startuje OrganizeTube

redakce 14.12.2012

Dnes byla oficiálně představena nová služba OrganizeTube. Ryze český startup dvou čerstvých absolventů má ambici oslovit nejen český, ale i celosvětový trh. Webová aplikace OrganizeTube umožňuje správu a vyhledávání online videí.

 

 

 

OrganizeTube je uživatelsky příjemné řešení, které nabízí jednoduchý nástroj pro organizování a zálohování odkazů online filmů, klipů nebo virálních videí. OrganizeTube slučuje online obsah ze dvou nejpopulárnějších videoserverů YouTube a DailyMotion, a umožňuje tím uživateli vyhledávat v jediném rozhraní a tvořit si oblíbené složky videí z obou videoserverů zároveň. Webová aplikace OrganizeTube je startupový projekt, který nemá na světě konkurenci.

Někdo vám poslal vtipné video, vy byste ho rádi přeposlali dál, ale už ho nemůžete najít? To se vám s webovou aplikací OrganizeTube nestane. Oblíbená videa budete mít vždy k dispozici ve složkách, které si můžete tematicky členit a vytvářet si z nich playlisty. Posloucháte hudbu při dlouhé práci na počítači, ale rádi byste měli oblíbené interprety seřazené podle vaší preference na dlouhohrajícím playlistu? S OrganizeTube to není žádný problém. „Při vyhledávání oblíbených videí nebo pouštění hudby na party jsme stále naráželi na různé problémy, jako bylo přerušování přehrávaného videa, pokud si člověk zároveň vyhledával jiné klipy. Tvorba playlistů byla natolik složitá, že jsme se rozhodli si vytvořit vlastní nástroj, který by nám zjednodušil každodenní práci a správu videí,“ říká Vladimír Sedlařík, který spolu s Pavlem Morávkem založil startupový projekt OrganizeTube.

Zřízení účtu na webové aplikaci OrganizeTube je jednoduché, stačí navštívit stránku www.organizetube.com a zadat svou emailovou adresu a heslo. Tím se dostanete do základní aplikace, kde již můžete vyhledávat videa z YouTube a Dailymotion, tvořit složky a přehrávat si je. Pro náročnější uživatele nabízí OrganizeTube prémiové účty, které mají několik výhod oproti účtům základním. Prémiové účty jsou určeny pro náročnější uživatele, kterým například nebude stačit základní nabídka 10 složek k organizaci oblíbených videí. Prémioví uživatelé také získají speciální filtr k vyhledávání v rámci složek a také další výhody. Měsíční poplatek za využívání prémiového účtu je symbolických 49 korun. V rámci počátečního uvedení OrganizeTube je možné získat prémiový účet na předem stanovenou dobu i za splnění nenáročných úkolů, jako je například doporučení služby přátelům na Facebooku nebo Twitteru.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud