Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Startuje portál Svět displejů

redakce 18.02.2013

Společnost Nowatron Elektronik startuje portál www.svetdispleju.cz zaměřený na displeje různých značek a typů, které jsou dostupné na českém a slovenském trhu.

Na portálu najdete podle jeho tvůrců ucelený přehled displejů pro jakoukoliv aplikaci. Portál zahrnuje běžné prezentační displeje, ale také bezrámečkové, vysokojasové, zodolněné či dotykové displeje, monitory pro venkovní instalace, speciální monitory pro řízení letového provozu i medicínské displeje.

Nabízí nejen výčet téměř 600 displejů, ale především jejich srovnání a vyhledání optimálního řešení pro konkrétní aplikaci podle zvolených parametrů. K dispozici je jak jednoduchý filtr, tak sofistikované třídění podle specifických kritérií. U každého produktu najdete technické specifikace, prospekty ke stažení, obrázky a běžné koncové ceny. Cílem portálu není obsáhnout všechny dostupné displeje na trhu, ale nabídnout průřez všemi typy a kategoriemi a jejich přehledné porovnání.

V případě, že budou uživatelé portálu potřebovat odbornou konzultaci, mohou se obrátit na specialisty, kteří poradí s návrhem řešení, nebo doporučí vhodný model. Portál je určen každému, kdo se potřebuje zorientovat v současné nabídce zobrazovacích technologií.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud