Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Štíhlá klávesnice pro iPad mini

redakce 05.02.2013

Logitech uvádí na trh externí bluetooth klávesnici pro iPad mini. Logitech Ultrathin Keyboard mini poslouží současně jako ochranný kryt a stojánek. Klávesnice bude stát 2099 Kč.

 

 

 

Ultratenká klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini se k tabletu přichytí pomocí silných vestavěných magnetů a má štíhlý hliníkový kryt, který ladí s designem iPadu mini a poskytuje mu dostatečnou ochranu. Klávesnice je umístěna na druhé straně krytu a s tabletem komunikuje pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth. Klávesnice má rozměry odpovídající 7palcové úhlopříčce tabletu a nabízí tradiční rozložení tlačítek, včetně nejčastěji používaných funkčních klávesových zkratek iPadu mini, používaných například pro kopírování a vkládání textu. Logitech Ultrathin Keyboard mini slouží i jako stojánek, abyste při prohlížení obsahu na iPadu mini mohli mít volné ruce a nemuseli jej držet.

Klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini má funkci okamžitého zapnutí a vypnutí, což znamená, že váš iPad mini se automaticky probudí, jakmile sejmete kryt, a přejde do režimu spánku, když jej zavřete. Podle výrobce má klávesnice výdrž baterií tři měsíce (při předpokládaném používání dvě hodiny denně). Kryt s klávesnicí má rozměry 140,7 mm x 200 mm x 7,3 mm, hmotnost 220 gramů a vztahuje se na něj tříletá záruka. V prodeji má být od března.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme