Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Stylový smartphone

redakce 22.11.2014

Nové Lenovo Vibe X2 má zajímavý design složený z více vrstev, osmijádrový procesor MediaTek a inovativní příslušenství Vibe Xtensions 

Design telefonu je tvořen třemi vrstvami v různých barevných tónech, přitom je jen 7,3 mm tenký. Smartphone je vybaven operačním systémem Android 4.4 KitKat a poháněn novým procesorem MediaTek MT6595 True8Core, který nabízí vysoký výkon a úsporu energie zároveň. Díky tomu se zvyšuje výdrž baterie při přehrávání videa, hraní her a pořizování fotografií. Kombinace procesoru a 5palcového Full HD displeje se širokým pozorovacím úhlem zaručuje bezproblémové používání aplikací, fotografování a dalších činností.

94201470358pm-635-lenovo-vibe-x2-nahled

Lenovo Vibe X2 skrývá dva fotoaparáty, vybavené několika režimy fotografování a funkcemi pro zkrášlování snímků. Tato technologie umožňuje uživatelům zachytit ostré a živé fotografie a video, kdykoliv přijde ten správný okamžik. Uživatelé Vibe X2 mohou bez námahy pořizovat selfies díky 5Mpx širokoúhlému přednímu fotoaparátu, který je vybaven ovládáním automatické závěrky pomocí gest. Ta aktivují objektiv například mrknutím oka nebo úsměvem. 13Mpx zadní fotoaparát s automatickým ostřením je dodáván s čidlem zadního osvětlení a LED bleskem. Uživatelé mají k dispozici 32 GB interní paměti pro uložení svého digitálního obsahu.

Lenovo představilo i dvojici nového inovativního příslušenství známého jako Vibe Xtensions: Vibe X2 Baterie a Vibe X2 Reproduktor. Tyto doplňky přidávají čtvrtou vrstvu ke konstrukci Vibe X2, okamžitě prodlužují životnost baterie a zajišťují kvalitní zvuk. Ultra tenká X2 Baterie (5,1 mm) prokazuje dvojí službu tím, že chrání telefon a zároveň prodlužuje výdrž jeho baterie až o 75 procent. X2 Reproduktor slouží k zesílení zvuku telefonu při poslechu hudby a sledování filmů a je dodáván s praktickým stojánkem pro handsfree použití a vestavěným mikrofonem pro skupinové konferenční hovory.

Lenovo Vibe X2 se již prodává za cca 12 000 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud