Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Symantec Hosted Endpoint Protection

redakce 19.10.2010

Symantec Hosted Services oznamují dostupnost služby Symantec Hosted Endpoint Protection pro malé a střední podniky.

Společnost Symantec oznámila, že malé a střední organizace na celém světě mohou nyní zavést komplexní zabezpečení svých počítačových systémů bez potřeby dalšího hardwaru nebo softwaru pro správu. Služba Symantec Hosted Endpoint Protection umožní zákazníkům využít jednoduchost a pohodlí služby založené na cloudu k ochraně jejich přenosných počítačů, stolních počítačů a souborových serverů se systémem Windows před narůstajícím množstvím stále důmyslnějších hrozeb.

Nejen služba Symantec Hosted Endpoint Protection, ale také nedávné rozšíření možností podpory roamingu ve službě MessageLabs Web Security Service umožní organizacím sledovat a zabezpečit činnosti online jejich vysoce distribuovaných pracovních sil. Řešení SmartConnect for MessageLabs Hosted Web Security chrání před škodlivým kódem, vynucuje zásady přijatelného použití webu u cestujících uživatelů a zjišťováním zeměpisné polohy umožňuje optimální výkon služby. Řešení RemoteConnect for MessageLabs Hosted Web Security chrání a vynucuje zásady přijatelného použití webu u vzdálených pracovníků a zaměstnanců ve vzdálených pobočkách.

Služby Symantec Hosted Endpoint Protection, SmartConnect a RemoteConnect jsou nyní k dispozici zákazníkům na celém světě. Služby Smart Connect a Remote Connect využívají jeden modul zásad, takže obě služby lze snadno kombinovat za účelem centralizovaného vytváření zpráv, správy zásad pro použití webu a konfigurace pomocí jediného webového portálu.

Symantec Hosted Endpoint Protection využívá oceněnou technologii zabezpečení Ubiquity společnosti Symantec. Tato technologie nové generace, založená na hodnocení důvěryhodnosti na základě zpětné vazby z komunity uživatelů, je určená k boji s útoky nejnovějšího škodlivého kódu. Díky technologii Ubiquity může služba Symantec Hosted Endpoint Protection využívat anonymní vzory použití softwaru více než 100 milionů zúčastněných zákazníků společnosti Symantec, které jí umožňují poskytovat ochranu před nejnovějšími mikrodistribuovanými mutujícími hrozbami, které by jinak zcela obešly tradiční řešení zabezpečení.
Službu Symantec Hosted Endpoint Protection lze zakoupit samostatně nebo v kombinaci s jinými službami Symantec Hosted Services pro e-mail, web a rychlé zprávy. Služba je v současné době k dispozici v angličtině.
K bezplatnému vyzkoušení se můžete přihlásit na adrese www.messagelabs.com/trials/hep.

Služba je součástí širokého portfolia flexibilních řešení ochrany zabezpečení koncových bodů pro malé a střední podniky, které zahrnuje aplikace Symantec Endpoint Protection Small Business Edition a Symantec Protection Suite Small Business Edition, Symantec Protection Suite Advanced Business Edition. Zákazníci, kteří dosud nejsou připraveni k přechodu na model SaaS, mohou nadále spoléhat na oceněné portfolio zabezpečení společnosti Symantec pro malé a střední podniky.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud