Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Synology představuje DiskStation DS414j

redakce 29.04.2014

Společnost Synology představila DiskStation DS414j, 4šachtový NAS server určený speciálně pro malé kanceláře a domácí uživatele pro efektivní správu, ochranu a sdílení dat.

Poháněný dvoujádrovým 1,2 GHz procesorem přináší DS414j revoluční výkon ve své třídě: průměrnou rychlost čtení v prostředí Windows 112 MB/s a 80 MB/s pro zápis. Funkce plovoucí desetinné čárky dále zvyšuje celkový výkon hlavního procesoru a je zvláště užitečná při zpracování miniatur fotografií. Navrženo s ohledem na energetickou úspornost, DS414j spotřebovává pouze 36,7 W v plném provozu a 8,5 W v režimu hibernace HDD. Kromě toho inteligentní systém proudění vzduchu a konstrukce pohlcující hluk zaručuje neobyčejně chladný a tichý chod ve srovnání s jeho PC protějšky.

f-ds414j-right-45-add-nahled

DS414j běží na DSM (DiskStation Manager), intuitivním operačním systému, který poskytuje paletu aplikací pro lepší produktivitu vaší práce, ale také úplně nový zážitek z multimédií. Synology bylo oceněno „PCmag Business Choice Award 2013“ a získalo nejvyšší hodnocení v každém parametru testu včetně spolehlivosti, celkové spokojenosti, hodnoty a šanci na další doporučení.

Pro více informací navštivte http://www.synology.com/…rview/DS414j.

Dostupnost

Synology DiskStation DS414j je nyní v prodeji za cenu kolem 8 500 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud