Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

T-Mobile spouští vlastní satelitní televizi

redakce 21.10.2010

Od 1. listopadu si zájemci budou moci pořídit satelitní TV. T-Mobile Televize bude dostupná ve 2 programových nabídkách Start a Standard - k dispozici budou až 3 doplňkové balíčky. T-Mobile Televize umožňuje satelitní příjem českých a zahraničních stanic v digitální kvalitě kdekoliv na území ČR včetně HD rozlišení.

T-Mobile se tak od 1. listopadu stane virtuálním televizním operátorem bez vlastního satelitu a s programy sestavenými z nabídky Skylink. Platforma bude vysílat na Astře na pozici 23,5 stupňů východně.

T-Mobile Televize a programové nabídky

Start

Základní varianta T-Mobile Televize nabízí 16 českých a slovenských programů + ČT a Novu v HD rozlišení. Tato služba není spojena s žádným pravidelným měsíčním poplatkem, ale zákazník musí uhradit plnou cenu za satelitní přijímač, anténu a TV kartu (celkem 5 999 Kč).

T-Mobile Televize
Start Standard
Nabídka kanálů
16 českých a slovenských programů + ČT HD a Nova HD
Start + 25 dalších programů v češtině
Smlouva  Není  na 24 měsíců
Aktivační poplatek  1 599 Kč
 0 Kč
Měsíční poplatek
 0 Kč
 449 Kč
Přiímač a anténa
 4 400 Kč
 1 Kč
Instalace  cca 2 000 Kč
 499 Kč

Standard

Nabídka Standard se smlouvou na 2 roky nabízí 18 kanálů a 25 dalších stanic v českém a slovenském jazyce. Zákazník zároveň dostává satelitní přijímač i anténu za 1 korunu (vč. DPH). Za dotovanou cenu 499 korun pořídí rovněž samotnou instalaci služby u sebe doma, přičemž aktivace je zcela zdarma. Měsíční paušál pak přijde na 449 korun (vč. DPH).

Dodávané satelitní přijímače podporují vysílání v HD kvalitě a rovněž funkci PVR (Personal Video Recorder). Každý z uživatelů si bude moci přes USB připojit například externí disk, nebo USV flash-disk a nahrávat si libovolné programy.

Zákaznicí, kteří uzavřou smlouvu na dva roky a již mají satelitní přijímač, ušetří prvních šest měsíců 50 procent na pravidelném měsíčním paušálu (Standard - 224,50 Kč vč. DPH).

Je libo něco navíc? Až 3 volitelné balíčky ...
K dispozici jsou tři volitelné balíčky, které si zákazníci mohou objednat: Film, HD a Zábava CS. Tyto tři balíčky jsou dostupné pro všechny varianty T-Mobile Televize. Zaváděcí nabídka:

Ti, kteří uzavřou smlouvu na dva roky k TV Standard do konce letošního roku, získávají balíček HD zdarma na šest měsíců. Jednotlivé zaváděcí akce se mohou kombinovat.

Pro využívání služby je zapotřebí mít:

  • TV kartu do přijímače pro dekódování programů;
  • Přijímač (set-top-box);
  • Parabolickou anténu a konvertor (LNB);
  • Propojení koaxiálním kabelem mezi anténou a přijímačem.
T-Mobile Televize
Film HD Zábava CS
 Měsíční poplatek k TV Start
299 Kč
 349 Kč
99 Kč

 Měsíční poplatek k TV Standard
 299 Kč
 Programy HBO, HBO HD, Cinemax
 Eurosport, Nova Sport, Filmbox, History, Discovery, Brava, Travel Channel
Kino CS, Doku CS, Muzika CS

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud