Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

T-Mobile: za starý telefon 100 Kč kupon

redakce 15.07.2010

T-Mobile se i nadále angažuje v aktivitách zaměřených na ochranu přírody a životního prostředí. Od 15. července mohou všichni zájemci přinést do libovolné značkové prodejny starý mobilní telefon, za který obdrží dobíjecí kupon v hodnotě 100 Kč. Akce navazuje na úspěšný sběr vysloužilých přístrojů na letošním ročníku festivalu Rock for People.

Na červencovém festivalu se vybralo celkem 355 kusů. Díky úspěchu akce se T-Mobile rozhodl tuto příležitost nabídnout za stejných podmínek i ostatním klientům. Možnost vrátit starý přístroj výměnou za dobíjecí kupon poběží na Značkových prodejnách T-Mobile do vyčerpání zásob, nejdéle však do 31. srpna 2010. Počet kuponů na osobu bude limitován, každý zákazník má příležitost přinést dva přístroje.  

Odevzdáním vysloužilého mobilu pomohou zákazníci nejen přírodě, ale zároveň podpoří projekt na záchranu goril v Africe. Ten letos odstartovala pražská Zoo ve spolupráci se společností REMA, jež se stará o ekologickou likvidaci přístrojů. Gorily totiž žijí v oblastech, kde se těží některé materiály právě na výrobu mobilních telefonů, MP3 přehrávačů a jiných elektronických přístrojů, a kvůli těžbě jsou ze svého přirozeného prostředí vytlačovány. Společnost REMA za každý vrácený mobil přispěje desetikorunou právě na projekt jejich záchrany.

Více informací na www.prosvetkolemnas.cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud