Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tarify BAV SE: hudba zdarma pro všechny uživatele

redakce 22.03.2010

T-Mobile vylepšuje své tarify pro mladé BAV SE a BAV SE s Mých5. Každý jejich uživatel může ode dneška zcela bez omezení stahovat hudbu z katalogu 300 000 skladeb od vydavatelství Universal Music, které budou k dispozici bez DRM – ochrany proti kopírování. Nabídka platí až do konce letošního roku.

Každý současný i nový uživatel BAV SE a BAV SE s Mých5 může nyní bez jakéhokoliv omezení stahovat z nabízeného katalogu libovolné množství skladeb. Přísun muziky jej ale nebude stát ani korunu navíc – zákazník neplatí nic za jednotlivé písničky ani za datové přenosy při stahování přímo do svého telefonu, tato výhoda je v ceně tarifu. To je nabídka na českém trhu zcela unikátní. BAV SE tarify jako jediné na českém trhu umožňují za jednu paušální platbu nejen klasické mobilní služby jako volání, SMS či MMS, ale i stahování hudby úplně bez limitů.

Navíc bude produkce od interpretů jako je Lady Gaga, Rihanna, Chinaski, The Cure zcela bez ochrany proti kopírování (DRM). A zákazníkům zůstane hudba natrvalo, bez jakýchkoliv časových omezení.

Universal Music jako největší světové hudební vydavatelství přistoupilo k poskytnutí svých skladeb bez ochrany proti kopírování, což by mělo vést k zatraktivnění legálního stahování u nás podobně jako je tomu ve světě.

Skladby určené pro bezplatné stahování jsou k dispozici v samostatném katalogu, do kterého mají přístup pouze příslušná telefonní čísla uživatelů BAV SE a BAV SE s Mých5. Hudbu je možné zdarma stahovat přímo do mobilního telefonu z WAPového portálu t-zones nebo z portálu web"n"walk. Každý si tak může naprosto kdekoliv a kdykoliv „napumpovat“ telefon svými oblíbenými songy.

 

 

BAV SE s Mých5

Měsíční paušál

99 Kč

Volání na Mých5

2,90 Kč

Volání na ostatní čísla

4,90 Kč

SMS na Mých5

zdarma

SMS na ostatní čísla

1,00 Kč

Stahovani hudby

zdarma

 

  BAV SE
Měsíční paušál 228 Kč
Volné minuty 50
Volné SMS 100
T-Mobile a pevné sítě v ČR špička 4,20 Kč
T-Mobile a pevné sítě v ČR mimo špičku 2,28 Kč
Ostatní mobilní sítě v ČR 5,40 Kč
SMS 1,20 Kč
Stahováni hudby zdarma

Poznámka: Ceny jsou uvedeny včetně DPH: tarify BAV SE a BAV SE s Mých 5 s neomezeným přístupem k hudbě jsou určeny pouze pro osoby ve věku od 6 do 26 let.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud