Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tenké stylové obaly na iPhony

Pavel Trousil 06.11.2014

V nabídce švédské společnosti Happy Plugs najdete sluchátka, kabely k telefonům a také kryty. S nástupem iPhone 6 uvádí Happy Plugs ultra tenké ochranné kryty pro tento telefon.    

happy-plugs-cobalt-8864-03-7350063033587-nahled

Nové kryty pro iPhone 6 navazují na dosavadní řadu ochranných obalů a zaujmou nejen pro tuto značku typickými barvami, ale také svým provedením. Podle výrobce jsou tak tenké a lehké, že máte pocit, jako byste v ruce drželi papír. Díky tomu při používání nového iPhonu neztrácíte pocit z původního designu ani ovládání tohoto smartphonu. Kryty mají speciální povrch, který neklouže v ruce a je příjemný na dotek.

Zářivé barvy ocení ti, kterým záleží na svém outfitu, a zároveň chtějí chránit svůj telefon před poškrábáním a nečistotou. Vybrat si můžete aktuálně z červené, růžové, zelené, žluté, tyrkysové, oranžové, třešňové, černé a bílé barvy. Kdo dává přednost původnímu designu iPhone 6, může zvolit transparentní kryt. Pak už jen zbývá sladit vše s barvou kabelu a sluchátek.

Obaly Happy Plugs pro iPhone 6 jsou na našem trhu již k dostání za cenu 549 Kč v sítích iWant, iStyle, iStores a u dalších významných prodejců. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud