Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tenký All-in-One

Pavel Trousil 19.05.2016

Lenovo představilo nový tenký stolní počítač ThinkCentre X1 typu All-in-One. Stejně jako notebooky ThinkPad prošel i tento počítač testy Mil-Spec, takže je i přes svůj tenký profil velmi odolný. Uživatelé zároveň ocení antireflexní Full HD IPS displej či možnost zavěšení počítače na stěnu.

 All-in-One počítač ThinkCentre X1 je zkonstruován z frézovaného hliníku, čímž bylo dosaženo kombinace lehkosti, odolnosti a tepelné rovnováhy. Pyšní se 11mm profilem a představuje tak jeden z nejtenčích stolních počítačů vůbec. 23,8palcový Full HD IPS displej, který lze polohovat v rozsahu -5 až 45 stupňů, je dodáván s antireflexní úpravou. Zabraňuje tak odleskům a poskytuje jasný obraz. Co se týká audiovýbavy má počítač dva mikrofony s technologií filtrování hluku a Dolby audio.

Kromě designu však v sobě tento model skrývá také vysoký výkon podpořený až šestou generací procesorů Intel Core i7 vPro. Vybaven je operačním systémem až Windows 10 Pro a až 16 GB operační paměti DDR4. Ačkoliv ThinkCentre X1 nezabere na pracovním stole příliš místa, mohou si jej uživatelé díky odnímatelnému stojanu zavěsit i na stěnu. Využití tak najde v informačních centrech nebo konferenčních místnostech, kde je možné počítač zabezpečit pomocí zámků Kensington Lock a Privacy Camera Lock. ThinkCentre X1 All-in-One je na českém trhu dostupný za cenu od 33 990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme