Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Test: Canyon Magnetic Wireless Power Bank PB-1001 – powerbanka s bezdrátovým dobíjením

redakce 29.12.2022

Akumulátory přenosných zařízení časem slábnou a je potřeba je dobíjet častěji. Zvlášť patrné to je u smartphonů. Po určité době si uživatelé zvyknou připojovat je k nabíječce hned poté, kdy mají k dispozici zásuvku. A aby nebyli zaskočeni na cestách, nosí s sebou powerbanky. Jednu z nich s možností bezdrátového dobíjení si nyní představíme.

Kompaktní kapesní powerbanka s rozměry 112 x 67 x 17 mm a hmotností 189 gramů připomíná velikostí balíček karet, ale vejde se do ní 10 000mAh Li-Pol baterie i Magsafe cívka pro bezdrátové 10W dobíjení iPhonů 12/13. Bezdrátové dobíjení ale poskytne i běžným zařízením standardu Qi.

Na boku powerbanky jsou tři konektory, vstupně výstupní USB-C port (15–18 W) pro nabíjení powerbanky i připojeného zařízení, USB-A konektor (18 W) pro dobíjení jakéhokoliv mobilního zařízení a vstupní konektor Lightning (10–18 W). Zařízení podporuje Quick Charge 3.0 a 18W Power Delivery. Na boku powerbanky je umístěna čtveřice stavových diod indikujících úroveň dobití akumulátoru a na druhém boku je vypínač.

Powerbanka detekuje dobíjecí standardy připojených mobilních zařízení i kvalitu použitého kabelu a podle nich automaticky upraví výstupní proud. Bezpečný provoz má na starosti kontrola ochrany proti přepětí, nadměrnému vybití, zkratu, vstupnímu a výstupnímu nadproudu a vysoké teplotě.

Cena 799 Kč
Kontakt czech.canyon.eu
CHIP výborný (1,5)

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme