Přejít k hlavnímu obsahu

To nejlepší pro vaše uši

Pavel Trousil 15.03.2014

Majitelé chytrých telefonů nosí svoji hudební sbírku většinou právě ve svých smartphonech, a tak není divu, že se sluchátka stala jejich oblíbeným módním doplňkem. Představíme vám šestnáct modelů sluchátek pro běžné použití a poradíme vám, na co si dát při nákupu pozor.

sluchatka-nahled Ať už cestujete autobusem, vlakem nebo letadlem, nebo se jen procházíte po městě či běháte po parku, většinou si při těchto činnostech neodpustíte poslech oblíbené hudby. Sluchátka se stala populárními už s příchodem walkmanů. Další boom pak nastal s rozšířením MP3 přehrávačů na začátku století a zájem o ně se ještě více rozpoutal s nástupem smartphonů – možnost přehrávat si oblíbenou hudbu se dostala do ruky téměř každému majiteli telefonu.

Sluchátka se stala módním doplňkem a podle průzkumů si hudbu z mobilu alespoň jednou týdně pustí více než dvě třetiny majitelů smartphonů. Tohoto trendu si samozřejmě všimli i výrobci sluchátek. K mobilnímu telefonu totiž většinou dostanete jen nekvalitní handsfree, které se hodí tak pro telefonování, ale ne pro poslech hudby. Nabídka sluchátek je široká, jejich cenové rozpětí také. Jaký model je ale pro vás nejlepší? V Chipu 4/2014 vám vysvětlíme jak se jednotlivé produkty liší a na co se při nákupu zaměřit.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud