Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

TomTom inovuje řadu Start

redakce 17.05.2011

Firma TomTom představila Start 20 - novou řadu navigací pro začátečníky. Mají nový design, větší displej a nový operační systém.

Kapitoly článku

Řada TomTom Start 20 poskytuje řidičům lepší přehled o trase prostřednictvím většího displeje – lze volit mezi 4,3“ a 5“. Dále se vyznačuje inovativním designem. Orientační čidlo uvnitř zařízení společně s integrovaným otočným držákem umožňuje automatické natáčení obrazovky stupňů. Zařízení lze připevnit jak na čelní sklo vozu, tak i na palubní desku prostřednictvím montážního disku.
V předinstalovaných mapách nové řady Start 20 nalezneme o dva miliony kilometrů silnic více včetně venkovských cest, vylepšena byla i grafika pro zastavěné plochy, vodní toky a nádrže či lesy. Zároveň se zdvojnásobil počet bodů zájmu (POI) a tyto body nyní obsahují detailnější informace – jako jsou telefonní čísla a otevírací doby. Samozřejmostí je podpora technologie IQ Routes, která poskytuje řidičům přesnější odhady času příjezdu.
Nechybí ani databáze silničních radarů, která včas upozorní řidiče na blížící se měření rychlosti vozidel, zatímco uživatelská nabídka Pomoc jim poskytne nezbytné informace v případě nouze.

Ceny a dostupnost

TomTom Start 20 Regional s mapou střední a východní Evropy a 4,3” displejem je k dostání v obchodech za doporučenou cenu 3290 Kč. TomTom Start 20 Europe s mapou Evropy a 4,3” displejem je k dostání v obchodech za doporučenou cenu 3790 Kč. TomTom Start 25 Europe Traffic s mapou Evropy, přijímačem dopravních informací (RDS-TMC) a 5” displejem je k dostání v obchodech za doporučenou cenu 4490 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme