Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Transcend MP710 – MP3 přehrávač počítá kroky a kalorie

Michal Bareš 03.09.2014

Firma Transcend uvádí na trh nový MP3 přehrávač, vybavený počítadlem kroků, takže kdo si jej vezme s sebou na běhání, může poslouchat hudbu nebo FM rádio a bude vědět, kolik kroků uběhl a kalorií spálil. 

mp710w-5-1024x768-nahled

Transcend MP710

Režim fitness lze přizpůsobit, takže uživatel může před zahájením cvičení naprogramovat počet kalorií, které chce spálit nebo počet kroků a vzdálenost, kterou chce projít či uběhnout. Aplikace pak sleduje průběh aktivity a informuje uživatele o dosažení stanoveného cíle. Počítadlo kroků založené na akcelerometru (G-senzor) umožňuje také nastavení cílového množství kroků, kterých chce uživatel v dané sérii cvičení dosáhnout a aplikace ho pak v průběhu cvičení motivuje k překročení svých rekordů.

Transcend MP710 nabízí několik možností pro záznam zvuku o délce nahrávek až 28 hodin. Je vybaven diktafonem s možností nahrávání přes line-In vstup a funkcí plánovaného nahrávání z FM rádia.

Zařízení se dodává se sluchátky ve tvaru háku, která prý nebudou padat při intenzivním pohybu. Tyto držáky jsou odnímatelné a nejsou nutné při poslechu hudby při odpočinku. Zařízení váží 39 gramů, má rozměry 88×44×10 mm a interní kapacitu 8 GB dat. Ovládání a informace se zobrazují na 2palcovém TFT displeji s rozlišením 240×320 bodů. Transcend MP710 podporuje podle specifikací přehrávání skladeb ve formátech MP3, WMA a WAV a stojí okolo 1 200 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme