Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

UHD upscaling u některých Blu-ray přehrávačů Samsung

Pavel Trousil 23.06.2014

Nové Blu-ray přehrávače s UHD upscalingem od Samsungu převádějí obsah na rozlišení UHD. Podporují také množství formátů a kodeků, připojení externích zařízení a technologii 3D.

bd-h6500-2-5-nahled

Samsung rozšířil svou nabídku o novou generaci přehrávačů Blu-ray s UHD upscalingem. Tato technologie převádí běžné rozlišení na úroveň rozlišení UHD, čímž zajišťuje lepší kvalitu sledovaného obsahu, a to i v případě, že daný obsah ze zdroje UHD nepochází.

S Blu-ray přehrávači rovněž získají uživatelé propojení s multimédii. Podporují totiž připojení externího pevného disku a paměťového zařízení pomocí konektoru USB. Poradí si s přečtením velkého množství kodeků a formátů, díky čemuž může divák přistupovat k mnohem širší nabídce videí, hudby a obrázků. Zážitek pak ještě umocní technologie Full HD 3D.

Převod na rozlišení UHD najdou zájemci ve dvou modelech. Jednoduchý a uživatelsky příjemný i pro ty, kteří s přehrávači teprve začínají, je model BD-H6500. Ten přináší i Smart funkce a bezdrátové připojení k internetu.

product-1714534-nahled

Nejnáročnější uživatele potom potěší model BD-H8900 s 1TB HDD, který nejenže poskytne Smart funkce, ale umožňuje nahrávat oblíbené pořady a seriály na pevný disk díky unikátní kombinaci tunerů pro pozemní i kabelové televizní vysílání (DVB-T a DVB-C). Blu-ray přehrávač tak slouží zároveň i jako PVR s duálním nahráváním.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme