Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Ultimátní bestie Xiaomi 14 láme rekordy. Za nejlepší peníze se dá pořídit už jen do neděle

Promotion 27.03.2024
AD
Zdroj: mp.cz

Uvažujete-li nad pořízením nejlepšího Xiaomi roku, konkrétně Xiaomi 14 nebo Xiaomi 14 Ultra, doporučujeme s nákupem příliš neotálet. Veškeré výhody včasného nákupu už za pár dní končí. Speciálně u Mobil Pohotovosti ušetříte až 2 500 Kč, dostanete dárky za víc než 7 tisíc a prodlouženou 3letou záruku zcela zdarma. Ale pozor, akce končí už 31. března.

Kapitoly článku

Xiaomi kraluje Leica

Letošní Xiaomi se povedlo po všech stránkách. Vpředu mu dominuje velký 6,73'' AMOLED displej krytý superodolným sklem, uvnitř tiká aktuálně nejlepší čipset – Snapdragon třetí generace. Spolehnout se můžeme také na velkou 5000mAh baterku s 90W rychlým nabíjením nebo na krytí IP68.  

mobilní telefon

Hlavním tahákem je však čtveřice 50Mpx foťáků Leica, které fotí opravdu náramně. Ostatně posuďte sami, níže najdete malou ochutnávku připravovaného seriálu s tipy, jak nejlépe fotit s vlajkovými smartphony. Konkrétně tyto fotografie byly pořízeny na Xiaomi 14.

Ceny Xiaomi 14 po odečtení bonusů:

Tančící dům zachycený na Xiaomi 14 v dlouhé expozici

Tančící dům zachycený na Xiaomi 14 v dlouhé expozici

Pořádná porce výhod  

Pokud stihnete pořídit nové Xiaomi do 31. března, čeká na vás pořádná hromada výhod. Nejen, že k oběma modelům získáte 3letou záruku zdarma a v případě potřeby i jednu výměnu displeje do 12 měsíců od koupě, ale také megahodnotné dárky. K Xiaomi 14 si za recenzi můžete vybrat parádní sluchátka Xiaomi Buds 5, nebo chytrý náramek Xiaomi Band 8 Pro. K Xiaomi 14 Ultra zase získáte profesionální Photography Kit v hodnotě 5 tisíc a za recenzi bezdrátový nabíjecí stojánek. Veškeré výhody a bonusy najdete přehledně na mp.cz/xiaomi14.

Země – nezemě. Snímek zachycen na Xiaomi 14 s použitím filtru Leica BW HC 
 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud