Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Ultrabook pro byznys - nejlehčí a nejtenčí "Téčko"

redakce 07.05.2013

Nejtenčí zástupce klasické byznysové řady T přichází s novým clickpadem, vylepšenou klávesnicí a propracovaným designem v grafitově černé barvě. Nabízí různé možnosti zabezpečení a odolnost, která je pro notebooky ThinkPad typická.

 

Nový ThinkPad T431s od Lenova je momentálně nejlehčím a nejtenčím představitelem řady T a jako první firemní zařízení je vybaven novými designovými prvky. Určen je především pro firemní sféru a má 14palcový HD+ antireflexní displej, který je osazen ve velmi tenkém rámečku. Poháněn je až třetí generací výkonných procesorů Intel Core i7 a vybaven vylepšenou grafikou Intel HD, až 12 GB operační paměti a až 1 TB volného místa na pevném disku.

 

ThinkPad T431s poskytuje pohodlné ovládání díky "ostrůvkové" šestiřadé klávesnici s volitelným podsvícením. Ultrabook přichází také s novým pětibodovým clickpadem s hladším a na dotyk citlivějším skleněným povrchem. Konektorovou výbavu tvoří kromě dvou USB 3.0 portů pro rychlý přenos dat také dokovací konektor. Váží pouhých 1,63 kg a ve svém nejširším bodě má méně než 21 mm.

Lenovo ThinkPad T431s nabízí technologii Intel vPro pro snadnou správu zařízení a poskytuje rozšířené prvky zabezpečení, včetně vestavěné čtečky otisků prstů, centrální ochrany hesel a šifrování disků pro ochranu při ztrátě nebo zcizení notebooku.

Lenovo ThinkPad T431s bude dostupný na českém trhu do letních prázdnin za cenu od 30 720 Kč s DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud