Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Ultrabook s dokovací technologií OneLink

redakce 21.08.2013

Řada byznysových notebooků Lenovo ThinkPad Edge se rozrůstá o ultrabook ThinkPad Edge S440. Tato novinka, která přichází s nejnovější čtvrtou generací procesorů Intel Core, je vybavena technologiemi pro pracovní i pro domácí užití. Navíc přináší možnost dokování pomocí technologie OneLink, která umožňuje připojení veškerého příslušenství pomocí jediného kabelu.

ThinkPad Edge S440 je poháněný až čtvrtou generací procesorů Intel Core i7, která společně s dedikovanými grafickými kartami AMD zaručuje vysoký výkon jak pro pracovní aplikace, tak pro multimédia a hry. Dotykový displej ultrabooku se 14palcovou úhlopříčkou a HD+ rozlišením je zasazený do tenkého rámečku. Vybavený je antireflexní úpravou. Víko ultrabooku je možné otevřít v úhlu až 180 stupňů, takže si každý uživatel může nastavit takový sklon, jaký mu vyhovuje.

Jako jeden z prvních ultrabooků je ThinkPad Edge S440 vybavený dokovací technologií OneLink. Vedení energie a současné připojení monitoru, klávesnice, myši, tiskárny a dalšího příslušenství pomocí jediného kabelu tak přináší větší pohodlí při práci. Ultrabook váží necelé 2 kg a tenký je 22,5 mm. Uživatelé, kteří při práci často cestují, určitě ocení technologii Rapid Charge, která zajistí, že bude baterie ultrabooku nabita na 80 % své kapacity během 45 minut.

Kromě technologie OneLink má  ThinkPad Edge S440 další vlastnosti, které usnadňují jeho používání. Multidotykový 10bodový displej je možné ovládat až deseti prsty najednou. Ultrabook je také vybavený šestiřadou podsvícenou klávesnicí, která je odolná proti polití, a pětibodovým clickpadem se skleněným povrchem. ThinkPad nabízí i funkci Voice Control a Motion Control. Uživatelé tak mohou Ultrabook ovládat i hlasem nebo pohyby vedenými před obrazovkou. Pro větší bezpečnost uložených dat je Ultrabook vybaven integrovanou čtečkou otisků prstů.

Ultrabook Lenovo ThinkPad Edge S440 je na našem trhu dostupný za cenu od 26 120 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud