Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

UMAX Joyplus M789

redakce 29.03.2011

7“ Android tablet s kapacitním displejem a podporou Flash 10.1.

Umax uvádí na trh 7“ tablet s označením Joyplus M789, který nabízí za přijatelnou cenu všechny očekávané funkce operačního systému Android 2.2, vysoký výkon, podporu Adobe Flash 10.1 pro přehrávání on-line videa na internetu, citlivý kapacitní 7“ dotykový displej a kvalitní dílenské zpracování.
Srdcem novinky M789 je výkonný procesor Samsung Cortex A8 1GHz, podpořený 512MB operační paměti a 4GB Nand flash pamětí s přeinstalovaným systémem android 2.2. Kvalitní
7“ vícedotykový displej s kapacitní technologií a rozlišením 800x480 bodů vyniká citlivostí a rychlou odezvou, díky které je ovládání tabletu velmi příjemné. Tablet zvládá přehrávání videa s rozlišením až 1080P a díky HDMI výstupu jej lze připojit k Full HD televizi.
Kromě základních tlačítek menu, home, back a power pro snadné ovládání je tablet vybaven WiFi  adaptérem, slotem pro micro SD kartu (až 32GB), reproduktorem, výstupem na sluchátka, mikrofonem a dvojicí USB portů pro připojení k PC a externích USB zařízení. Jedním z takových zařízení může být například u nás dostupný 3G USB modem Huawei E1750 (O2), díky kterému se lze připojit k internetu kdekoliv na cestách, kde není k dispozici WiFi. Nechybí vestavěný G-senzor pro automatickou rotací obrazu a 1,3 Mpixelová kamera. Baterie s kapacitou 4500mAh vydrží napájet tablet až 8 hodin.
Předinstalovaný operační systém Android OS 2.2 s podporu českého jazyka obsahuje celou řadu praktických aplikací pro přehrávání videa, audia i fotografií, emailovou komunikaci, prohlížení webů i zábavu. Díky originálnímu android marketu lze jednoduše stahovat potřebné aplikace přímo z internetu a významně tak rozšířit  využití tabletu.

Doporučená koncová cena Joyplus M789 je stanovena na 5.490 Kč s DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme