Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Unikátní Samsung Galaxy Z Fold 5 s kusem žraloka. Stojí jako nové auto

Jakub Fišer 03.08.2023

Samsung Galaxy Z Fold 5 je vpravdě luxusní kousek hardwaru. Nabízí výborný fotoaparát, hodně výkonu, bezdrátové nabíjení a navrch ohebnou skládací konstrukci, díky které funguje jako smartphone, ale i jako menší tablet. A také není nikterak levný. Co kdybychom vám ale řekli, že existuje ještě luxusnější a unikátnější verze?

Kapitoly článku

Ruský obchod Caviar, který se po vypuknutí války na Ukrajině rychle přestěhoval do Dubaje, asi netřeba představovat. Nabízí opravdové bizáry pro fanoušky opulentního luxusu – hodinky i sluchátka AirPods zalité zlatem, iPhony vysázené drahokamy či kusem ze saka slavných The Beatles.

Z Fold 5 s puncem žraloka

Nyní přichází se speciální úpravou pro skládačku Z Fold 5 a jmenuje se výřečně: Megalodon. Vtip je v tom, že na zádech telefonu je vygravírovaný emblém obřího žraloka a do jeho tlamy je zasazen opravdový certifikovaný kus zubu prehistorického predátora Megalodona.

Na exkluzivní materiály nestrádá ani zbytek těla. Celý telefon je obalený v tmavém titanu, měl by být však lehký a nezvyšovat už tak dost extrémní hmotnost skládacího telefonu Fold 5.

Caviar vyrábí žraločí Fold 5 ve třech různých variantách. Všechny mají shodné zpracování, u prvních dvou (Big Boss a Predator) však chybí kus zubu z Megalodona. Na druhou stranu se prodávají v relativně hojném, byť stále limitovaném počtu 99 kusů na variantu a vyjdou na 8910 dolarů, tedy 235 tisíc korun včetně DPH.

Provedení Megalodon, které nabízí fragment zubu prehistorického predátora a má největší gravívorání na zádech, vyjde podstatně dráž. Zájemci za něj zaplatí 9340 dolarů (248 tisíc korun včetně DPH) a k mání je 12 kusů od každé paměťové varianty, tedy 256 čo 512 GB, popřípadě 1 TB.

Zdroj: Caviar


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud