Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Univerzální dálkové ovladače s dostupnější cenou

redakce 04.03.2010

Společnost Logitech rozšířila svou řadu dálkových ovladačů Harmony o nové modely Logitech Harmony 600 Remote a Logitech Harmony 650 Remote, které stojí cenu 1560 Kč, respektive 2100 Kč.

Téměř všechna elektronická zařízení, která dnes v obývacích pokojích slouží k zábavě, využívají dálkové ovládání. Společnost Logitech oznámila rozšíření řady svých dálkových ovladačů Logitech Harmony a představila dálkové ovladače Logitech Harmony 600 Remote a Logitech Harmony 650 Remote, kterými se mohou ovládat různá zařízení. Oba dálkové ovladače se velmi jednoduše nastavují i používají a mohou nahradit až pět dalších dálkových ovladačů.
Oba nové dálkové ovladače mají ovládací tlačítka na jedno stisknutí, díky nimž je možné automaticky zapnout správné zařízení a zvolit jeho správné nastavení. Po dokončení nastavení pomocí internetu stačí pouze kliknout na aktivitu, kterou si zvolíte — například „sledování DVD“ — a ovladač Logitech Harmony se automaticky přepne na to správné zařízení a zvolí ty správné vstupy.
Příkazy potřebné k obsluze ovladače Logitech Harmony 600 (například funkce zapnutí/vypnutí nebo hlasitost), se zobrazují na monochromatickém podsvíceném displeji. Interaktivní displej vám v případě potřeby může poskytnout také nápovědu — stačí zvolit tlačítko Help a odpovědět na otázky, které se objeví. Pro ty, kteří mají raději barevný displej je tu ovladač Logitech Harmony 650 (zobrazuje například ikony oblíbených stanic).
Nastavení ovladačů je jednoduché – stačí je připojit k počítači, najít stránky www.logitech.com/MyHarmony, a stáhnout si příslušný software. Budete požádáni o vložení dat ohledně výrobce a čísla modelu daného zařízení (podle Logitechu od Betamaxu po Blu-ray přehráívače), a zbytek už udělá software Logitech Harmony. Databáze zařízení je stále rozšiřována.
Dálkový ovladač Logitech Harmony 600 se bude prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 1 560 Kč a doporučená maloobchodní cena ovladače Logitech Harmony 650 je 2 100 Kč. Starší ovladače Logitech Harmony 700 a Logitech Harmony One  se prodávají za doporučenou maloobchodní cenu 3 990 Kč, respektive 4 990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud