Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Univerzální dokovací stojan

Pavel Trousil 30.07.2015

Philips nabízí nový univerzální dokovací stojan, který je kompatibilní se standardy VESA pro 19“–28“ monitory. Ke stojanu připojíte notebook jedním kabelem a máte pak přístup ke všem periferiím i k internetu. 

Kapitoly článku

Nový produkt značky Philips zjednoduší práci v kanceláři. Jedná se o USB dokovací stojan SB4B1928UB, ke kterému uživatelé připojí jednak svůj notebook prostřednictvím USB kabelu a jednak svůj monitor podporující VESA standard. Výsledkem je snadný přístup ke všem kancelářským periferiím a k internetu prostřednictvím jediného rychlého USB 3.0 kabelu.

Dokovací stojan přináší uživatelům volnost při výběru monitoru, neboť k němu lze připevnit monitor o velikosti od 19 do 28 palců (48–71 cm) a s libovolným rozlišením. Uživatelé se v kanceláři jednoduše připojí, mohou rovnou začít pracovat a nemusí se zdržovat například rozplétáním změti kabelů na stole. Díky univerzálnosti USB konektoru lze k novému stojanu připojit jakýkoli notebook s USB portem.

Pokud uživatelům nestačí jeden monitor, lze ke stojanu pomocí HDMI, DisplayPortu a USB vstupů připojit zároveň až šest monitorů. I v takovém případě se o propojení mezi stojanem a notebookem postará opět pouze jediný USB kabel. Stojan lze výškově nastavit, natočit a naklonit. Cena stojanu Philips SB4B1928UB je 4 990 Kč.

Technické parametry USB dokovacího stojanu Philips SB4B1928UB

  • Konektivita: Vstup signálu: USB 3.0 x 1
  • Výstup signálu: DisplayPort x 1, HDMI x 1, USB: USB 3.0 x 4, připojení sluchátek, RJ45, vstup pro mikrofon, slot pro SD / MMC
  • Další: zámek Kensington, VESA držák: 100 x 100 mm, výšková nastavitelnost: 120 mm, pivot: 90°, natočení: -65°/65°, naklonění: -5°/20°

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme