Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Všechny snímky i filmy na jednom místě

Pavel Trousil 07.01.2015

Společnost Canon představila zařízení pro ukládání fotografií – Connect Station CS100. Novinka je vhodná pro rychlé a snadné ukládání, prohlížení i sdílení fotografií a filmů. 

Kapitoly článku

canon-connect-station-cs10-nahled Nové zařízení Connect Station CS100 vystupuje v roli centrálního domácího střediska, které umožňuje uložit až 1 TB dat. Z fotoaparátů a kamer, které podporují NFC , mohou uživatelé obrazový a multimediální obsah importovat jednoduše – mobilní zařízení stačí ke Connect Station CS100 přiložit.

Uživatelé mohou do úložiště Connect Station CS100 převést obsah z celé řady zařízení. Fotografie a filmy, které pořídili pomocí fotoaparátů bez NFC a WiFi, mohou naimportovat prostřednictvím kabelového připojení USB nebo nakopírovat z paměťové karty . Momentky z chytrých telefonů a tabletů mohou uživatelé přenést pomocí Wi-Fi připojení prostřednictvím webového prohlížeče.

Uživatelé mohou prostřednictvím rozhraní HDMI připojit úložiště k televizi a prohlížet na ní uložené snímky i videa. Uživatelé mají k dispozici infračervené dálkové ovládání, které mohou využít například pro třídění obsahu podle data nebo k vytváření tematických alb. Další možností je prohlížení alb na chytrém telefonu, tabletu i počítači, a to opět přímo ve webovém prohlížeči.

Přístup k obrazovému záznamu mohou mít vedle primárních uživatelů i přátelé a rodinní příslušníci. Užitečnou funkcí je zasílání alb do jiných zařízení Connect Station CS100, a to dokonce i v plném rozlišení. Uživatelé tak mohou obrazový obsah sdílet i mezi sebou. Nové zařízení značky Canon umožňuje i tisk fotografií na bezdrátově připojené tiskárny, které jsou kompatibilní se standardem PictBridge. 

Klíčové vlastnosti zařízení Connect Station CS100:

  • Pro přenos snímků i filmů z fotoaparátů a kamer, které podporují NFC , postačí vzájemný dotyk obou zařízení
  • Sdílení fotografií i multimediálního obsahu na sociálních sítích , prostřednictvím cloudu i mezi více zařízeními Connect Station navzájem
  • Přímý tisk ze zařízení Connect Station na bezdrátovou tiskárnu
  • Obousměrný přenos dat z nebo na paměťové karty i fotoaparáty, které jsou připojené pomocí rozhraní USB

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud