Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vybíráme nejlepší počítačové hry, které by vám mohla manželka zakázat

Jakub Fišer 18.02.2024
Zdroj: Koei Tecmo Games / Dead or Alive press kit

Hraní her přímo před zraky vaší drahé polovičky může v mnoha případech vést až k tomu, že vám oblíbenou kratochvíli žena zakáže. Vybíráme pro vás tedy hned několik odpudivých, hanbatých nebo jinak nevhodných her, které raději hrajte v bezpečí své pracovny, anebo až všichni půjdou spát.

Kapitoly článku

Dead or Alive

Nemůžeme začít ani ničím jiným, než touto necudnou japonskou bojovkou původně vydanou v roce 1996, která má do letošního roku již šest epizod, poslední vyšla v roce 2019 na PC, Xbox One a PS4. Jde o arkádové bojovky v asijském stylu. To znamená, že proti sobě většinou stojí dvě spoře oděné ženy či dívky. A někdy mohou bojovat i zcela obnažené postavy.

Zdroj: PlayStation Europe / YouTube

Postal 2

Legendární střílečka Postal 2 je svou parodickou náturou skoro až legendární. Nekorektní hra, která si dělá legraci ze všeho možného – z muslimů, zabíjení zvířat nebo z žen. Není divu, že Postal 2 od studia Running With Scissors byl vzhledem k extrémnímu násilí zakázán třeba v Německu nebo na Novém Zélandě.

Zdroj: Running With Scissors / YouTube

Scorn

Adventura Scorn od srbského studia Ebb Software udivuje hned kvůli několika věcem. Tou hlavní je extrémní nechutnost, kterou v hráčích vyvolává zasazení do světa body hororu a biomechanického surrealismu od Gigera nebo Beksińskiho. Nouze není o krev, vnitřnosti a také celou plejádu tělních tekutin.

Zdroj: IGN / YouTube

The Callisto Protocol

Sci-fi hororů vyšla v průběhu let celá řada, nejoblíbenějším se stal zřejmě Dead Space. Designér Glen Schofield, který za touto legendární sérii stál, vloni vypustil svůj nový počin The Callisto Protocol. Hra je sama o sobě děsivá, což by nebyl takový problém. Nicméně pokaždé když se vám něco nepodaří a vaše postava zemře, je to doprovázeno velmi kreativní animací vaší smrti.

Zdroj: CthulhusPrisoner Gaming / YouTube

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbitVšechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud