Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vyhrajte zájezd na Ligu mistrů

redakce 17.05.2014

Co proto musíte udělat? Dát dohromady 10 fotbalistů a přihlásit se do charitativního fotbalového turnaje Mobilcup, jehož finálový zápas se uskuteční 6. září 2014 v Jihlavě. 

Úkolem soutěžících je sbírat vysloužilé mobilní telefony v jakémkoli stavu. Čím více jich tým vybere, tím větší má šanci postoupit do druhého kola a zahrát si v turnaji, jehož vítěze čeká nejen zájezd na Ligu mistrů, ale také exhibiční zápas s fotbalovými legendami jako jsou Zdeněk Grygera, Marek Jankulovski, Radovan Kováč či Jaromír Blažek.

img-1737-2-nahled

Do finále Mobilcupu postupuje deset týmů, ale ceny získají i ostatní soutěžící. Za nasbírané mobily na vás čeká spousta cen (třeba fotbalové míče a dresy Puma či pivo Gambrinus) a navíc 2 x 10 nových telefonů Samsung pro tým, který při svozu mobilů v jednom z termínů (26.5. nebo 16.6.) odevzdá největší počet mobilů.

Nefunkční mobily budou recyklovány, funkční obdrží děti z dětských domovů nebo azylových domů. Těm také poputuje dar v hodnotě 500 000 Kč, který věnují partneři akce Nadačnímu fondu Zelený život. Za každý 200. odevzdaný starý mobil věnuje ASEKOL jeden nový.

Přihlašte se nejpozději do 15. června 2014 na www.mobilcup.cz a užijete si pořádnou zábavu, podpoříte dobrou věc a navíc uděláte něco i pro životní prostředí.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud