Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výkonná inkoustová multifunkce s levným tiskem

redakce 19.07.2010

Společnost Epson uvedla na trh multifunkční inkoustovou tiskárnu Epson Stylus Office BX320FW, určenou pro vyšší tiskové objemy. S vysokou rychlostí tisku a automatickým podavačem dokumentů na 30 listů nabízí řešení s náklady na stránku barevného tisku, které mají být podle výrobce až o 50 % nižší než u laserové konkurence.

Tiskárnu BX320FW lze kromě USB připojit i pomocí LAN a Wi-Fi 802.11n, což ocení právě uživatelé z řad kancelářských a korporátních zákazníků. Podle údajů od výrobce má tiskárna pracovat rychlostí 15 stran za minutu černobílé, nebo 5,5 strany barevně (pozor, podle normy ISO/IEC24734, která je všobecně náročnější než standardní údaje, které výrobci uvádějí).

Tiskárna BX320FW nabízí všestranné řešení – dokáže tisknout na širokou škálu médií a s inkoustem Epson DURABrite Ultra má vytvářet rychleschnoucí výtisky v laserové kvalitě, které jsou odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a vyblednutí. Uživatelé si mohou vybrat ze široké nabídky kazet, které odpovídají jejich potřebám při tisku. I přes vyšší rychlost a bohaté možnosti připojení je doporučená koncová cena zařízení stanovena na 3 590 Kč vč. DPH.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud