Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výkonné černobílé tiskárny pro firmy

redakce 02.12.2010

Společnost Epson uvádí na trh tři řady černobílých laserových tiskáren A4: AcuLaser M2300D, AcuLaser M2400D a multifunkční řadu AcuLaser MX20DN. Tisknou v rozlišení až 1 200 dpi a rychlostí až 35 stran za minutu.

Kapitoly článku

Model M2300D je určen pro samostatné použití, zatímco verze M2300DN je vybavena ethernetovým rozhraním.  Oba modely tisknou rychlostí 30 stran za minutu, jsou kompatibilní s jazykem PCL a používají tonerové kazety standardní velikosti. Zvládnou i větší tiskové úlohy nejsou díky standardnímu automatickému oboustrannému tisku a manipulaci s papírem do 550 listů s volitelným přídavným zásobníkem papíru. Doporučená maloobchodní cena řady AcuLaser M2300D je 5590 Kč vč. DPH.

Řada AcuLaser M2400D pro korporace a velké podniky

Řada AcuLaser M2400D, určená pro malé a střední pracovní skupiny, provede tiskové úlohy rychlostí 35 stran za minutu. Tonerové kazety mají vysokou kapacitou, paměť RAM lze rozšířit, a kapacitu papíru také – až na 800 listů. Standardem je oboustranný tisk. Tato řada podporuje jazyk Postscript, je vybavena paralelním portem (model D) nebo ethernetovým rozhraním (model DN). Doporučená maloobchodní cena řady AcuLaser M2400D je 7390 Kč vč. DPH.

Multifunkční tiskárny pro pracovní skupiny

Řada AcuLaser MX20DN s vestavěným síťovým rozhraním je určena pro malé až střední pracovní skupiny. Tiskne rychlostí 28 stran za minutu a v jednom kompaktním zařízení zahrnuje oboustranný tisk, skenování a kopírování. U modelu DNF je k dispozici fax a k volitelnému příslušenství patří rozšiřitelná paměť RAM a dva přídavné zásobníky papíru. Tato řada je vybavena technologií USB host a četnými emulacemi pro snadnou integraci. Doporučená maloobchodní cena řady AcuLaser MX20DN je 14690 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud