Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výkonné externí SSD disky

redakce 19.10.2010

Kompaktní externí jednotky Iomega USB 3.0 SSD s vynikajícím výkonem, odolností a možnostmi šifrování se hodí pro odborníky, mobilní uživatele a technologické nadšence.

Kapitoly článku

Iomega představila nové externí jednotky Iomega External USB 3.0 SSD Flash Drives napájené z hostitelského systému. Jde o odolné disky typu SSD (Solid State Drive), které využívají rychlost rozhraní USB 3.0 a pokročilé možnosti zabezpečení díky integrovanému šifrování. Představují tak přenosná úložná zařízení pro náročné uživatele, odborníky v tvůrčích profesích a další, kdo vyžadují ten nejvyšší výkon, zabezpečení i přenosnost.
Nové kapesní externí 1,8palcové disky Iomega USB 3.0 SSD Flash budou dostupné počátkem listopadu, a to v kapacitě 64 GB za 219 €, 128 GB za 389 € a 256 GB za 749 €.
Elegantní kovové pouzdro dobře vypadá a také poskytuje diskům další ochranu při pádech z výšky až tří metrů. Nové jednotky Iomega SSD Drives nabízejí zabezpečení pomocí 256bitového hardwarového šifrování, antivirový a zálohovací software jako součást balení, tříletou záruku a výkon disků SSD.

Anatomie nových disků Iomega USB 3.0 External SSD

Jednotka Iomega USB 3.0 External SSD Flash Drive je disk typu SSD bez pohyblivých součástí. Je tak odolnější, umožňuje rychlejší načítání aplikací a nabízí vysokou rychlost přenosu videosouborů ve vysokém rozlišení, digitálních obrázků, grafických a hudebních souborů.
Disky Iomega External SSD Flash Drive využívají rozhraní SuperSpeed USB 3.0 a nabízí tak až desetinásobnou rychlost oproti jednotkám USB 2.0. Nové externí disky SSD značky Iomega mají také dvojnásobný výkon ve srovnání s pevnými disky SATA s 7200 otáčkami, jež využívají totéž rozhraní USB 3.0.
Moderní novinky Iomega SSD nepotřebují externí zdroj napájení a jsou plně zpětně kompatibilní s osobními počítači a dalšími zařízeními, jež disponují pouze porty USB 2.0. S novými disky Iomega External SSD Flash Drives je zdarma dodávána sada Iomega Protection Suite, která představuje ucelené portfolio zálohovacího a antivirového softwaru.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud