Přejít k hlavnímu obsahu

Využijte streaming na maximum

redakce 18.09.2020

Počty předplatitelů streamovacích služeb strmě rostou. S našimi tipy si svoji investici do předplatného opravdu užijete.

Chip 10/2020:  Silná konkurence podporuje soutěživost. To, co platí třeba ve sportu, můžeme aplikovat i na další obory, včetně třeba i streamovacích služeb. Služby jako Disney+ nebo Apple TV+ usilují o nové předplatitele, kteří dnes nejčastěji sledují filmy a seriály na Netflixu či Amazon Prime Video nebo také v internetových archivech televizních stanic. Různé streamovací služby se chtějí od konkurence odlišit a přinést unikání obsah a šikovné funkce, bez kterých se předplatitelé nebudou chtít obejít. Z velkého koláče peněz, které předplatitelé za streamovací služby každý měsíc utratí, si samozřejmě každý chce ukousnout co nejvíce.

Celosvětově jsou nejpopulárnějšími komerčními streamovacími službami Netflix a Amazon Prime Video. Jejich uživatelům imponuje především obrovská nabídka filmových a seriálových titulů, především v případě Netflixu pak z velké části i z vlastní produkce, stejně jako jejich pohodlné ovládání a spolehlivá funkčnost. Netflix je přitom velmi dobře promyšlená služba s mnoha funkcemi, které zpříjemňují každodenní sledování filmů a seriálů. Více se o nich dočtete v říjnovém Chipu, který jde do prodeje od 23. září.

Obsah: Všechna témata Chipu 10/2020


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme