Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vyzkoušeli jsme za vás: stylus S Pen u Galaxy S24 nepříjemně zapáchá?

Jakub Fišer 26.03.2024
Zdroj: Midjourney (vygenerováno pomocí AI)

Každý současný výrobce řeší, jak jeho produkt bude vypadat, jak bude svým designem působit na veřejnost a na zákazníky. Řeší ale někdo to, jak zařízení vycházející z jeho továrny voní či nevoní? Podle mnohých zákazníků je právě zápach veliký problém pro Galaxy S24 Ultra.

Kapitoly článku

Problémy stylusu u Galaxy S24 Ultra

Uživatel s přezdívkou u/LatifYil na fóru Reddit založil vlákno o tom, že jeho stylus S Pen u nového Galaxy S24 Ultra má při používání prapodivný zápach. Konkrétně pak hrot samotného stylusu, ne tělo stylusu jako takového.

„Stylus S Pen u mého Galaxy S24 Ultra naprosto zapáchá. Buď mám citlivý nos, nebo se mi ta věc griluje ve vnitřnostech, když ji uložím po tom, co s ní dopracuju. Prosím, řekněte mi, že nejsem blázen,“ uvedl rozčarovaný uživatel z Redditu.

K „poškozeným“ uživatelům se rázem přidávají další a někteří dokonce tvrdí, že si podobné věci dříve nevšimli, ale mají podobný pocit i ze stylusu u Galaxy S22 Ultra a S23 Ultra.

Mohlo by vás zajímat

Verdikt: nesmrdí

My jsme za vás vůni nového stylusu u S24 Ultra vyzkoušeli. Jak je to s tím nepříjemným zápachem, kteří zmiňují uživatelé? Není důvod k obavám. Ano, pokud si hrot S Penu nacpete doslova do nosní dírky, můžete cítit lehce nepříjemnou chemickou-gumovou vůni.

Ovšem nejde o nic, co by vás dráždilo při používání nebo byste snad museli kvůli tomu řešit reklamaci, popřípadě si při používání telefonu zakrývat nos. Čili není důvod se vůbec obávat z toho, že by váš nový drahý telefon byl nepříjemně cítit.

Co se týče vůně jako takové, starost o to má zdá se ze všech výrobců pouze Motorola. Ta se rozhodla, že bude telefony ze svých dražších řad Edge parfumovat. To znamená, že k vám vlastně zařízení dorazí hezky navoněné a několik dní či týdnů po prvním rozbalení můžete nosit telefon s příjemnou vůní.

Zdroj: Reddit, 9to5Google


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud