Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

WD My Passport AV-TV – speciální disk pro nahrávání z TV

Michal Bareš 18.03.2014

Funkce umožňující nahrávání TV programů na externí USB disk je dnes u chytrých televizorů již téměř standardem. Ne všechny externí disky ale s těmito televizory spolupracují. WD My Passport AV-TV zaručuje kompatibilitu s téměř všemi televizory.

web-hr-wdfmypassport-avtv-2-nahled

WD My Passport AV-TV

Western Digital představil nový externí disk My Passport AV-TV. Je určen hlavně majitelům televizorů s funkcí nahrávání TV programu na připojený USB disk. Připojení disku k televizoru je snadné, My Passport AV-TV stačí jednoduše zasunout do záznamového USB portu a může se nahrávt. Prodává se v kapacitách 500 GB (cca 2 700 Kč) a 1 TB (cca 4 100 Kč). Disk má být optimalizován pro provoz s AV aplikacemi a zvládá rychlou opravou toku dat a podporou plynulého streamování. Podle výrobce disk spotřebovává méně energie než běžné externí 2,5“ disky a výhodou je i jeho menší zahřívání.

Velmi rychlé připojení disku prostřednictvím rozhraní USB 3.0 spolupracuje s televizemi s nahráváním a usnadňuje ukládání dat na zařízení umožňující vícekanálové streamování HD. To využijí uživatelé, kteří připojí My Passport AV-TV k televizi se dvěma tunery. Mohou tak nahrávat současně ze dvou různých kanálů nebo sledovat dříve nahrané pořady při souběžném nahrávání aktuálně vysílaného pořadu. Aktuální seznam kompatibilních televizorů a AV zařízení najdete na  www.wd.com/mypassportavtv.

Štíhlý a kompaktní disk My Passport AV-TV může být prostřednictvím přiložených standardizovaných konzol připevněn na zadní stranu televize, nebo jej lze umístit vedle televizoru do dodávaného stojánku, který zajistí, aby se disk dobře chladil a zbytečně se neohříval.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme