Přejít k hlavnímu obsahu

Western Digital představuje modulární úložný SSD systém PRO-BLADE

redakce 23.05.2022

Výrobce paměťových úložišť přichází s novinkami u produktů SanDisk, především modulárního SSD úložného systému a paměťových karet formátů SD a mikro SD třídy UHS-I. Zaměřuje se na vysoký výkon, škálovatelnost a spolehlivost.

Prémiové řešení SanDisk Professional PRO-BLADE je navrženo tak, aby splňovalo požadavky na vícestupňové, super rychlé přenosné úložiště pro bleskové nahrání, zpracování a kopírování vysokého objemu digitálního obsahu ve vysokém rozlišení. Uživatelé mohou jednoduše vyjmout lehké, vysoce kapacitní digitální zásobníky PRO-BLADE SSD, a fyzicky přenášet terabajty uložených dat bez dalšího objemného hardwaru.

Modulární SSD ekosystém SanDisk Professional PRO-BLADE zahrnuje zásobníky PRO-BLADE SSD, přenosné pouzdro PRO-BLADE TRANSPORT a stolní úložiště PRO-BLADE STATION.

sandisk-1

Digitální SSD zásobník PRO-BLADE SSD umožňuje uživatelům škálovat ukládací systém podle potřeby v krátké době, ať už ve studiu nebo v terénu. Odolá pádu z výšky až tři metry i tlaku až 181 kg, a tím zajistí bezpečnost dat na cestách.

Vložením digitálního zásobníku PRO-BLADE SSD do přenosného pouzdra PRO-BLADE TRANSPORT může uživatel vytvořit výkonné přenosné SSD úložiště. Podporuje rozhraní USB-C (20 Gb/s), prostřednictvím kterého lze dosáhnout rychlosti čtení a zápisu až 2000 MB/s.

Stolní úložiště PRO-BLADE STATION je možné „nabít” až čtyřmi digitálními zásobníky PRO-BLADE SSD naráz a vytvořit tak výkonné SSD úložiště s rozhraním Thunderbolt. Zařízení je vybaveno rozhraním Thunderbolt 3 (40 Gb/s) a je možné nabít a měnit až čtyři vysoce kapacitní PRO-BLADE SSD zásobníky naráz pro souběžný přenos dat, zpracování záznamu 4K/8K/12K v reálném čase a rychlé kopírování dat.

sandisk2

SSD digitální zásobník PRO-BLADE SSD bude k dostání v kapacitách 1 TB za 5249 Kč, 2 TB za 8746 Kč a 4 TB za 17 430 Kč. Dodávky lze očekávat během června 2022.

Přenosné pouzdro PRO-BLADE TRANSPORT SSD bude k dostání bez disku, nebo s disky v kapacitách 1 TB za 6937 Kč, 2 TB za 10 535 Kč a 4 TB za 19 119 Kč. Prodej se očekává od června 2022.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme