Přejít k hlavnímu obsahu

WiFi Password Recovery Pro

Martin Kučera 17.02.2020

Program XenArmor WiFi Password Recovery Pro 2020 zobrazí všechna hesla k Wi-Fi sítím, která jste si dříve ve vašem počítači uložili. ("Plná verze - Chip 03/2020.")

Je snadné nechat si ve Windows zobrazit heslo k aktuálně používané Wi-Fi síti, ale pro zobrazení všech dříve použitých hesel se hodí speciální program.

Heslo k aktuálně používané Wi-Fi síti snadno zjistíte z nastavení bezdrátového adaptéru vašeho počítače. Když byste ale z nějakého důvodu potřebovali získat přihlašovací heslo k některé z dalších Wi-Fi sítí, ke kterým byl někdy v minulosti váš počítač připojen, budete muset použít speciální příkaz pro příkazovou řádku, nebo, což je mnohem pohodlnější způsob, šikovnou aplikaci XenArmor WiFi Password Recovery Pro 2020. Tato aplikace získá z registru operačního systému Windows přehled všech uložených bezdrátových sítí společně s jejich přístupovými hesly i použitým způsobem zabezpečení Wi-Fi. Důležité je, že WiFi Password Recovery získá hesla k sítím, využívajícím jak WEP, WPA a WPA2 šifrování, tak i k nejnovějšímu typu zabezpečení, označovanému WPA3. Nalezené záznamy o Wi-Fi sítích si můžete, společně se všemi podrobnostmi exportovat do HTML souboru.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu XenArmor WiFi Password Recovery Pro 2020 v ceně 750 korun můžete používat bez funkčních omezení po dobu jednoho roku od aktivace. Instalaci a aktivaci programu je třeba provést do konce března 2020. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Plná verze programu WiFi Password Recovery z Chip DVD se nijak nenastavuje a hesla k uloženým Wi-Fi sítím najde ihned po svém spuštění. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat váš e-mail se na internetu a při prvním spuštění aplikaci aktivovat. WiFi Password Recovery se hned po svém spuštění pustí do vyhledávání hesel k Wi-Fi sítím, uloženým v počítači. Celá operace zabere jen pár okamžiků a výsledkem bude přehled bezdrátových sítí a příslušných hesel. Možná se budete sami divit, ke kolika Wi-Fi sítím již byl váš počítač připojený. Nalezená hesla k Wi-Fi sítím můžete z programu WiFi Password Recovery také exportovat do kompletního přehledu ve formátu HTML souboru. Klikněte na tlačítko »Report« a pak zvolte název a umístění HTML souboru s exportovanými hesly k bezdrátovým sítím.

Pod značkou XenArmor je vyvíjena ještě dlouhá řada dalších aplikací na zjišťování zapomenutých hesel. Pomohou vám získat například hesla k uživatelským účtům v sociálních sítích, k e-mailovým schránkám nebo třeba FTP serverům. Dále vám produkty XenArmor pomohou získat zapomenuté přihlašovací údaje (uživatelská jména a hesla) k internetovým službám. Zatímco některé nástroje XenArmor fungují jako běžné aplikace s grafickým uživatelským rozhraním, ty nejšikovnější se ovládají z příkazové řádky.

Seznam všech plných verzí v Chipu 03/2020

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud