Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

WUG - Akce na červen 2015

redakce 03.06.2015

Oficiální datum vydání nových Windows 10 je již známo. Těšit se na ně můžeme již 29. července 2015. Vyzkoušeli jste již Preview verzi na svém počítači?

A na co se můžete těšit na našich akcích? Bezpečnost až na prvním místě. Společně s Michalem Valáškem si povíme, jak na skutečně bezpečné nasazení HTTPS. Na druhém se seznámíme s novinkami v prostředí služeb Office 365, které zažívají i v naší zemi slušný růst. A do třetice se podíváme především na Business Intelligence a Microsoft Excel.

Zlín -  Excel a Self Service nástroje pro Business Intelligence
4. června 2015 od 17:30 - Jiří Neoral

  • Na přednášce se seznámíte, jakou problematikou se BI zabývá, porovnáme si tradiční přístup proti Self Service. Představíme si Excelové Self Service nástroje na praktických ukázkách. O své reporty a analýzy se podělíme v Office 365.

Ostrava -  Excel a Self Service nástroje pro Business Intelligence

9. června 2015 od 17:00 – Jiří Neoral 

  • Chcete se seznámit s oblastí Business Intelligence a nástroji dostupnými na platformě Microsoft? Přednáška je vhodná pro účastníky, kteří o BI zatím neslyšeli, ale přijdou si na své i účastníci, kteří se v dané problematice pohybují.

Praha -  Sledování Active Directory infrastruktury pomocí SCOM

11. června 2015 od 17:30 - Ondřej Ševeček (MCM, MVP)

  • Přednáška seznamuje s technologií, filosofií, objektovým modelem a drobnými úpravami Management Pack balíčků pro SCOM 2012. 

Brno -  HTTPS už máte, tak ještě aby k něčemu bylo
16. června 2015 od 17:00 - Michal Altair Valášek

  • Poslední dobou se naštěstí začíná u webů rozmáhat podpora šifrovaného HTTP spojení – HTTPS, SSL, TLS. To je dobrý začátek, ale samo o sobě to nestačí. Mnoho webů má HTTPS naimplementovaných tak špatně, že se i přesto jejich uživatelé mohou stát terčem útoku. Na této akci vám předvedu nějaké takové útoky a zároveň možnosti, jak se jim bránit. 

Praha -  Testovatelný kód a Test first v C#

16. června od 17:30 - Jiří Pokorný

  • Role testování v agilním vývoji, Testování a refactoring legacy kódu, Unit testing, Test first, Arhitektura testovatelné aplikace, Programing against interfaces, Inversion of Control.

Praha -  Novinky v Office 365 (2015)

18. června od 17:30 - Jaroslav Luhan (MCSE, MCSA) 

  • Office 365 – balík aplikací pro týmovou spolupráci a komunikaci, poskytovaný v cloudu byl v roce 2015 výrazně aktualizován a inovován. Přednáška se bude věnovat především novinkám, ale ani úplní začátečníci, nebo zájemci o vyzkoušení Office 365 nepřijdou zkrátka. 

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme