Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Xtreamer Multi-Console - miniaturní počítač k TV

Michal Bareš 29.01.2014

ConQuest uvádí na trh nový miniaturní počítač s Androidem, pomocí nějž lze na TV prohlížet nejen internet a v počítači uložený multimediální obsah, ale i dění z displeje smartphonu či tabletu.

multi-console-6-nahled

Xtreamer Multi-Console

Xtreamer Multi-Console je v podstatě miniaturní počítač s operačním systémem Android, který lze připojit k internetu a k domácímu televizoru s HDMI vstupem. Po zapojení jej pak lze používat pro přehrávání multimediálních souborů, prohlížení internetu, práci s Android aplikacemi a díky podpoře technologií AirPlay a MiraCast i pro zobrazení obsahu smartphonu či tabletu na televizoru. 

Xtreamer Multi-Console je založen na čtyřjádrovém procesoru RK3188 s taktem 1,6 GHz, kterému sekunduje 2GB RAM a 16GB flashové úložiště. Grafiku obstarává čtyřjádrový čip Mali400. Pro připojení k internetu lze použít Wi-Fi 802.11n, nebo LAN 10/100. Nechybí Bluetooth adaptér pro spárování s dalšími zařízeními. Počítač je vybaven optickým digitálním výstupem, dvojicí USB portů, čtečkou SD karet a HDMI výstupem. K dispozici je kromě desítek aplikací také přeinstalované multimediální prostředí XBMC, které lze pomocí řady doplňků rozšiřovat o další funkce. Xtreamer se dodává s bezdrátovým ovladačem s funkcí air mouse. Doporučená koncová cena Xtreamer Multi-Console je stanovena na 3 790 Kč s DPH. 

multi-console-7-nahled

Xtreamer Multi-Console


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme