Přejít k hlavnímu obsahu

Zahrajem si na vojáky

Martin Kučera 20.06.2022

Sticky Password patří k nejlépe vybaveným správcům hesel. Bezpečně se postará o všechny citlivé údaje a bude je synchronizovat mezi různými zařízeními. ("Plná verze - Chip 07/2022.")

Troufnete si v roli velitele bránit svou základnu a území? S chytrou taktikou a odhodláním vyzrajete na celou armádu protivníka i s jeho početní a technickou převahou.

V zábavné akčně-logické hře Zahrajem si na vojáky se stavíte do role obránce. Před každou bitvou vyberte své nejvěrnější a nejschopnější bojovníky a pečlivě je rozmístěte po bojišti. Vybudujte neprostupný obranný val dříve, než se objeví první vlna nepřátel. Intenzita jednotlivých útoků se stále stupňuje. Protivník na vás bude útočit z mnoha směrů. Vždy na vás vyrukuje s jinou technikou. Musíte proto plánovat a předvídat jeho další kroky. Dokážete zastavit nekončící přívaly stále nových a nových nepřátel? Projděte dvě odlišné kampaně a rozprašte útočníky na padrť! Na vás je zvolit správné složení bojové jednotky a odrazit každé útočné komando! Musíte uhlídat všechny kouty svých zákopů. Léčit své zraněné vojáky a vylepšovat je. Zlepšete dostřel, navyšujte poškození, efektivitu palebných zbraní a odolnost či pancíř svých obrněnců.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Za zničené jednotky svého protivníka získáváte peníze na pořízení nového vojenského arzenálu. Po dokončení úrovně obdržíte zkušenostní body pro nákup dalších a dalších vylepšení. Celá hra se ovládá jen za pomocí myši.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP-11 (32/64 bit)
  • Registrace do konce července 2022

Časově neomezenou plnou verzi hry Zahrajem si na vojáky v ceně 169 korun můžete po aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce července 2022.

voj-01

Váš bojový oddíl je zpočátku pouze jednočlenný, což se ovšem s počtem zlikvidovaných protivníků začne měnit. Postupem doby se počet nepřátel a jejich agresivita začne stupňovat a hra velice brzy získá docela rychlý spád. | Zdroj: Zahrajem si na vojáky

voj-02
Získáváte odměny, pomocí kterých si můžete koupit další vojáky a výbavu. K dispozici jsou i plamenomety, děla a protiletadlové kanóny.

| Zdroj: Zahrajem si na vojáky

voj-03

Vaši vojáci také nejsou nesmrtelní a technika není nezničitelná, takže každý zásah a hozený granát oslabuje jejich životy a bojeschopnost. Pokud ovšem dojde k poškození, je možné použít části nashromážděných prostředků k jejich uzdravení nebo opravě. | Zdroj: Zahrajem si na vojáky

Váš bojový oddíl je zpočátku pouze jednočlenný, což se ovšem s počtem zlikvidovaných protivníků začne měnit. Získáváte odměny, pomocí kterých si můžete koupit další vojáky a výbavu. K dispozici jsou i plamenomety, děla a protiletadlové kanóny. Postupem doby se počet nepřátel a jejich agresivita začne stupňovat a hra velice brzy získá docela rychlý spád. Vaši vojáci také nejsou nesmrtelní a technika není nezničitelná, takže každý zásah a hozený granát oslabuje jejich životy a bojeschopnost. Pokud ovšem dojde k poškození, je možné použít části nashromážděných prostředků k jejich uzdravení nebo opravě. Kromě kompletní české lokalizace má hra Zahrajem si na vojáky i velmi dobře popsanou nápovědou.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2022

Obsah: Všechna témata Chipu 07/2022


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud