Přejít k hlavnímu obsahu

Zahrajte si na nadupaném mobilu Xiaomi, projeďte se na ikonické elektrokoloběžce

redakce 01.09.2021

Společnost Xiaomi si na konec týdne připravila pro své fanoušky speciální akci, kde si budou moci vyzkoušet celou řadu legendárních koloběžek Mi Electric Scooter 3, našlapané herní mobily Poco X3 Pro a samozřejmě i další produkty od Xiaomi.

Pokud se řadíte mezi fanoušky Xiaomi, zbystřete, poněvadž 2. 9.–5. 9. 2021 vás čeká takový malý Xiaomi svátek. Svátek plný zábavy, technologických vychytávek a soutěží o značkové produkty. Vše se odehraje v modřanském spotu Rosmarina, a to za přítomnosti krásného počasí a usměvavých hostesek. Na místě budete mít možnost si prohlédnout novinky z dílny Xiaomi, a to od telefonů přes nositelnou elektroniku až po dnes již ikonické elektrokoloběžky. 

Co se koloběžek týče, nedovolíme, aby jen tak ležely ladem. Elektrokoloběžky Xiaomi si budete moci vyzkoušet na naší jízdní dráze, která pro vás bude připravena. Nejlepší příležitost na seznámení se s Xiaomi produkty je ta, při které si je můžete na vlastní kůži osahat.

Herní koutek s Poco potěší uživatele, kteří od telefonu očekávají maximální herní výkon a dokonalý uživatelský zážitek. Ať už dáte přednost Poco X3 Pro s nadupaným fotoaparátem a ultra rychlým nabíjením, nebo sáhnete po extra tenkém Poco F3 se zvukovým výstupem ve vysokém rozlišení a podporou 5G, budete spokojeni.

Pro zvěčnění vašich zážitků bude připraven fotokoutek. Těšit se můžete také na soutěž o nový Mi Electric Scooter 3 o hmotnosti pouhých 13,2 kg a s dojezdem až 30 kilometrů. Soutěžit se bude také o chytrý telefon Mi 11 Lite 5G a chytré hodinky Mi Watch.

Kdykoliv se na stánku Xiaomi zastavíte, postarají se o vás naše milé hostesky. Nejen děti budou moci žízeň a chuť na něco sladkého zahnat výbornou ledovou tříští zdarma. A kdyby vás všechny ty aktivity přece jenom nakonec zmohly, není nic jednoduššího než si odpočinout v relaxační zóně. 

Spojte příjemné s užitečným a přijďte si každý den od čtvrtka do neděle 2. 9.–5. 9. 2021 užít konec léta s Xiaomi. Místo konání: Rosmarina – Vltavanů, Praha 4.

Veškeré novinky si můžete samozřejmě už teď za výhodnou cenu pořídit na oficiálním e-shopu Xiaomi a na Xiaomi.cz.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud