Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zajímavá technika za zajímavé ceny: i vy si jistě vyberete z nabídky jarních Dnů Marianne 2024

redakce 04.04.2024

Tradiční slevová akce našeho vydavatelství BurdaMedia Extra každoročně nabízí spoustu zajímavých slev i v oblasti produktů digitální techniky. Pokud plánujete nová sluchátka, televizor či mobilní telefon, jistě si vyberete z bohaté nabídky za velmi atraktivní ceny.

Kapitoly článku

Jarní Dny Marianne se konají od pátku 12. do pondělí 15. dubna 2024. Zahrnují jak nabídky z kamenných obchodů, tak možnosti výhodných nákupů v e-shopech. Podmínkou k využití výhod je mít kuponovou knížku s více než 350 slevovými kupony. Je součástí zářijových vydání časopisů Marianne, Marianne Bydlení a Marianne Venkov a styl.

S mobilní aplikací to budete mít mnohem jednodušší

Aplikace Dny Marianne
Už žádné poztrácené kuponky a nákupní seznamy. Všechno si za vás pamatuje vylepšená aplikace Dny Marianne.
Zdroj: dny.marianne.cz

Pokud chcete nakupovat, nemusíte předem shánět papírovou kuponovou knížku. K dispozici je mobilní aplikace Dny Marianne, která je letos vylepšená o nové funkce. Obsahuje vše, co pro nakupování potřebujete: přehledně uspořádané nabídky a snadné vyhledávání. Nově vám také vyhledá nejbližší zapojené obchody ve vašem okolí.

Slevové kupony lze pořídit i na webových stránkách Dnů Marianne, kde po rychlé registraci získáte přístup ke slevovým kuponům v elektronické podobě.

Digitální technika, domácí spotřebiče, nositelná elektronika: i to jsou Dny Marianne

Dny Marianne
Zdroj: BME

Pravidelná slevová akce každoročně nabízí spoustu zajímavých slev, které se už zdaleka netýkají pouze módy, kosmetiky nebo zahrady. Na své si mohou přijít i příznivci digitální techniky a pořídit si například notebook, Wi-Fi router nebo robotický vysavač. Jak ve slevové knížce, tak i mobilní aplikaci najdete celou řadu zajímavých slev především od Datartu.

V rámci výhodných slev si v rámci Dnů Marianne můžete zakoupit například:

  • iPhony,
  • síťové produkty,
  • příslušenství pro digitální techniku,
  • hardware od LG,
  • nositelnou elektroniku včetně chytrých hodinek,
  • produkty z oblasti her a zábavy,
  • monitory, tablety nebo tiskárny.

Dny Marianne už jednoduše přestávají být výhradní doménou žen. I muži si v jejich slevách mohou najít to své. V kategoriích produktů totiž nechybí ani výbava pro kutily z oblasti dílny a zahrady. Můžete vybírat z nabídky nářadí od firem Bosch, Black and Decker, Dewalt nebo Einhell. 

Přejeme vám úspěšné nakupování a chytré využití zvýhodněných cen.

Dny Marianne jaro 2024


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud