Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

ZALMAN M1 – nový zástupce segmentu mini-ITX

Pavel Trousil 29.07.2014

Firma ZALMAN uvádí na český trh novou PC skříň formátu mini-ITX. ZALMAN M1 je určena pro uživatele, kteří si chtějí postavit výkonnou PC sestavu v menší, stylové podobě. Podle výrobce nabízí výkonnou ventilaci a elegantní design v mini provedení.

zalman-m1-800x600-nahled

PC skříň ZALMAN M1 je vybavena dvěma 120milimetrovými ventilátory – jeden na přední a jeden na zadní stěně. Výrobce nabízí také možnost nainstalovat v horní části další dva větráky nebo zdvojený chladič integrovaného vodního chlazení. Proudění vzduchu zajišťují přívody umístěné na všech stranách skříně. Přívodní otvory jsou vybavené prachovými filtry a chrání tak vnitřní část počítače před prachem.

Skříň má také vyhrazený přívod vzduchu pro chlazení zdroje, dvoustupňový regulátor otáček ventilátorů, praktické otvory pro kabelový management nebo pryžové antivibrační nožičky.

Skříň ZALMAN M1 umožňuje instalaci pevných disků bez použití nářadí, a sada obsahuje podložky pro tlumení vibrací. Na čelní straně je navíc umístěna Hot-Swap pozice skrytá za otevíracím krytem. Tímto se výměna pevného disku stává mimořádně jednoduchá. ZALMAN M1 má 3 interní pozice 2.5/3.5”, 2 pozice 2.5” a jednu externí pozici 5.25”. Do konstrukce se vejde grafická karta s délkou až 350 milimetrů.

Vnitřní část skříně, stejně jako u ostatních výrobků firmy ZALMAN, je v černém provedení. Otevírací kryt na čelní straně je vyroben z kartáčovaného hliníku, jenž skříni dodává dodatečnou eleganci. Na horním panelu se nachází 2 porty USB 3.0, mikrofonový vstup a sluchátkový výstup, a také tlačítka Reset a Power. Maloobchodní doporučená cena skříně ZALMAN M1 činí 1 850 Kč.

Specifikace:

Model

ZALMAN M1

Typ skříně

Mini Tower ATX

Typ podporované základní desky

Mini-ITX

Typ podporované grafické karty

Délka až 350 mm

Rozměry

261 (Š) x 394 (V) x 426 (D) mm

Materiál

Ocel, plast, hliník

Počet pozicí

1 externí pozice 5.25”
4 interní pozice 3.5”/2.5”, včetně 1 Hot-Swap

2 interní pozice 2.5”

Počet rozšiřujících slotů

2

Větrání

1×120 mm zadní

1×120 mm přední s LED podsvícením

I/O porty (čelní panel)

2 x USB 3.0
1 mikrofonový vstup
1 sluchátkový výstup

Doplňky

dvoustupňový regulátor otáček

Barva

Černá


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud