Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zamiřte do virtuálního hanbince: Playboy otevírá svůj palác i v metaversu

Jakub Fišer 14.07.2022

S rozpukem virtuální reality a fenoménu metavesmíru (metaverse) souvisí i vzrůstající zájem o virtuální erotiku. K trendu se chce připojit Playboy, nejznámější časopis s obsahem pro dospělé. Přivítejte Playboy MetaMension.

Když přišly první zařízení pro virtuální realitu od HTC a Oculusu, kromě her se ihned začalo spekulovat o tom, jak do virtuálního zobrazení nacpat filmy pro dospělé. Erotika zkrátka prostupuje vším. A ukazuje se to i nyní, kdy věhlasný Playboy vstupuje do světě metaverse.

Zesnulý zakladatel světoznámého časopisu Hugh Heffner zakoupil v roce 1974 obrovské sídlo na předměstí Los Angeles v Kalifornii. Tento palác je přezdíván “Playboy Mansion” a Heffner zde žil až do své smrti v roce 2017. Nyní budovu vlastní Heffnerův bývalý soused, investor a byznysmen řeckého původu Dean Metropoulos.

Playboy v metaversu

Důležité však je, že se společnost Playboy rozhodla tuto budovu 1:1 přenést do virtuálního prostorou známého jako metavesmír. Playboy se pro tuto akci spojil s firmou Sandbox, která provozuje metaverse ve stylu kostičkovaného Minecraftu. Budova je tedy z viditelných kostiček, vektorová grafika se navíc podepsala i na “hanbatých” modelkách, které v tomto provedení jen těžko padnou za oběť něčí intimní touze.

Pro naplnění času v MetaMension, jak virtuální sídlo Playboy nazývá, je přichystáno mnoho miniher, sociálních interakcí s dalšími osobami a všemožné easter eggy a vtipné připomínky historie necudného časopisu. Navíc je to velká šance pro lidi z každého koutu světa, kteří se chtěli do vily Hugh Heffnera podívat, ale neměli zatím tu možnost.

Vydavatel ikonického časopisu zároveň vloni vypustil 12 tisíc speciálních NFT (unikátní internetový umělecký projekt zapsaný v blockchainu) zvaných Rabbitars, přičemž jde o králíčky s různou barvou srsti a různými doplňky na sobě. Pokud vlastníte tohoto Rabbitara, můžete se s ním do MetaMension přihlásit a získat unikátní obsah pro majitele Playboy NFT.

Zdroj: The Sun, Bitcoinist


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme