Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Zítra začíná konference TechEd-DevCon

redakce 20.05.2013

Aktuální témata týkající se například novinek ve Windows 8, Windows Phone 8, ale i třeba riziko hackingu mobilních zařízení. To jsou jen některé z bodů odborné konference pro IT specialisty TechEd-DevCon 2013, kterou pořádá Počítačová škola Gopas.

 

 

 

Na konferenci budou přednášet přední tuzemští odborníci i mezinárodně uznávaný bezpečnostní expert Wayne Burke, který na TechEdu představí například problematiku hackingu a zabezpečení mobilních zařízení. TechEd-DevCon 2013 se koná od 21. do 24. května v prostorách multikina Premiere Cinemas v obchodním centru Park Hostivař.

Bezpečnostní expert Wayne Burke, který zabezpečoval data například pro FBI či NATO, uvede přednášku s názvem „Mobile Hacking -What are your major risks and concerns for corporate mobile security?“, ve které představí a prakticky ukáže nejnovější rizika a hackerské triky proti mobilním zařízením.

Nejrozsáhlejší odborná konference pro IT specialisty Teched-DevCon 2013 začíná již zítra. Od 21. do 24. května proběhne více než 60 odborných technických přednášek tohoto jedenáctého ročníku konference o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Konference se tentokrát uskuteční v prostorách multikina Premiere Cinemas v obchodním centru Park Hostivař, které nabízí špičkové projektory s rozlišením 4K.

Konference je opět členěna do ShowIT Hall, SQLFest Hall, DevCon Hall, Geek Hall a Mix Hall. ShowIT Hall nabídne přednášky pro IT administrátory a manažery, SQLFest Hall bude hlavním stanovištěm odborníků na SQL Server/Business Intelligence, DevCon Hall přinese novinky pro vývojáře, Geek Hall bude plná technických lahůdek a Mix Hall bude střídat přednášky pro IT Pro a vývojáře. Po celou dobu bude v konferenčním komplexu souběžně probíhat doprovodný program, diskuzní fóra a Ask the Expert stánek.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud