Přejít k hlavnímu obsahu

Zločin a trest

Martin Kučera 15.12.2019

Že jste skoro zapomněli, že počítače jsou i pro zábavu? Tak si na vánoční svátky nainstalujte detektivní hru a pomozte soukromému vyšetřovateli Foxovi dopadnout vraha. ("Plná verze - Chip 01/2020.")

Pokud rádi čtete nebo sledujete v televizi detektivky, můžete se  prostřednictvím hry sami zúčastnit napínavého vyšetřování vraždy.

Když soukromému detektivovi Foxovi zavolá jeho bývalá přítelkyně Barbara, jen sotva by ho napadlo, že před ním stojí jeho dosud největší případ. Fox svou bývalou přítelkyni nachází mrtvou v obývacím pokoji, což ho donutí rozjet vyšetřování na vlastní pěst! Čeho všeho je schopný a kam až sahají jeho dovednosti? Zjistěte to spolu s ním v této napínavé detektivní hře! A protože jsme pro vás tuto hru připravili rovnou ve sběratelské edici, boj se zločinem pro vás jen tak neskončí! V bonusové kapitole se totiž vrátíme na samý, velice chmurný, začátek detektivní kariéry našeho hlavního hrdiny. Jeho adoptivního otce, který se ujal nejen Foxe, ale také jeho bratrů Alexandra a Brandona, někdo zabil! A co je nejhorší, z tohoto zločinu byl obviněn přímo Fox. Pomůžete mu utéci z vězení a vypátrat vraha i tentokrát? Hra obsahuje i několik doplňujících miniher.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Zločin a trest v ceně 199 korun můžete po aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

obr-01-nahled obr-02-nahled obr-03-nahled
Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2020

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud