Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

ZyXEL NBG4115

redakce 02.05.2011

Společnost ZyXEL Communications uvádí na trh zcela nový bezdrátový router s 3G konektivitou a aktivní funkcí NetUSB. NBG4115 je bezdrátový router třídy N, který nabízí nejenom výkonné bezdrátové připojení, ale také úplnou svobodu ve sdílení digitálních dat.

Nový router NBG4115 nabízí efektivní řešení pro uživatele, kteří potřebují bezdrátovou síť s vysokou rychlostí, stabilitou a spolehlivostí při přenosu a streamování multimediálních dat.  Router podporuje připojení 3G USB adaptéru, a zároveň nabízí flexibilní řešení pro mobilní přístup k internetu. 
 
NBG4115 navíc obsahuje jedinečnou technologii NetUSB, která umožňuje sdílet USB zařízení:
Pokud budete potřebovat například vytisknout dokument, není potřeba být fyzicky připojen k tiskárně, můžete využít vestavěnou funkci NetUSB. Stačí tiskárnu (nebo jiné USB zařízení) připojit k NBG4115, a všichni síťoví uživatelé mohou na tiskárně tisknout (nebo jinak využívat připojené USB zařízení). Takovýmto způsobem lez ušetřit náklady spojené s nákupem dodatečných tiskáren nebo jiných zařízení.

Společnost ZyXEL rovněž pokračuje ve svém závazku vyrábět produkty šetrné k přírodě. Jednou z mnoha výhod routeru NBG4115 je možnost plánování provozní doby pro úsporu energie. Uživatel zařízení tak může využívat všech výhod digitální zábavy a současně šetřit přírodní zdroje.  


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme