Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

ZyXEL Wi-Fi Extender WRE2205

redakce 09.10.2012

ZyXEL Communications představila bezdrátové N300 zařízení pro rozšíření dosahu sítě Wi-Fi WRE2205. Zařízení stačí jen zapojit do elektrické zásuvky a uživatelé mohou rozšířit bezdrátové pokrytí domácí sítě tak, aby mohli připojení k internetu využívat ve všech koutech domácnosti.

Bezdrátové N300 zařízení pro rozšíření dosahu ZyXEL WRE2205 je kompatibilní s bezdrátovými standardy 802.11b/g/n a je navrženo tak, aby mohlo fungovat buď jako přijímač, nebo opakovač bezdrátového signálu. Bezdrátové N300 zařízení pro rozšíření dosahu WRE2205 disponuje přenosovými rychlostmi až 300 Mb/s pro odesílání i příjem.

Průvodce pro snadné nastavení a tlačítko pro chráněné nastavení sítě Wi-Fi (WPS) uživatelům umožňují zařízení okamžitě aktivovat a připojit se k přístupovému bodu. Jasný LED indikátor na panelu ukazuje sílu bezdrátového signálu, čímž uživatelům pomáhá určit, kam je třeba zařízení nainstalovat pro dosažení optimálního pokrytí sítě Wi-Fi. Vypínač napájení umožňuje zařízení vypnout, když se nepoužívá, a tím snížit spotřebu elektřiny a uspořit související náklady.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme