Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Jednodušší nákupy se slevou: mobilní aplikace Dny Marianne nabízí přehled a pohodlí

redakce 08.04.2024
Zdroj: BurdaMedia Extra

Že vás slevy na holčičí hadry a voňavky nezajímají? Tak to jste na tom stejně jako my. Ale tradiční nákupní akce Dny Marianne, která se letos na jaře koná od pátku 12. do pondělí 15. dubna 2024 má připravené i další zajímavé nabídky. Podmínkou k využití výhod je mít kuponovou knížku s více než 350 slevovými kupony. Anebo si nainstalovat mobilní aplikaci Dny Marianne, která vedle slevových kuponů nabídne i řadu dalších užitečných funkcí.

Kapitoly článku

Tradiční nákupní akci – Dny Marianne, kterou pořádá vydavatelství BurdaMedia Extra, má většina z nás spojenou především s nákupy módy, oblečení, parfémů. Ale pozor! Dny Marianne jsou i výbornou příležitostí k výhodnému pořízení digitální techniky. 

Plánujete nákup notebooku, mobilu, routeru nebo televize? Ve slevové knížce i mobilní aplikaci naleznete širokou a lákavou nabídku především od Datartu. Píšeme o tom v tomto článku.

Mobilní slevová appka

Dny Marianne
Lákavé slevy se týkají nejen módy a dalších holčicích nesmyslů, ale najdete mezi nimi i elektroniku nebo nářadí.
Zdroj: BurdaMedia Extra

Už několik let slevové nákupy DM provází i mobilní aplikace Dny Marianne. K dispozici je pro mobily s Androidem i pro iPhony/iPady. Budete mít díky ní stále u sebe nejen přehledně uspořádané nabídky, ale také všechny aktuální informace.

Pro vstup do aplikace si vytvořte nový účet, pokud ho ještě nemáte. Registrovat se můžete prostřednictvím Facebooku, G-mailu nebo e-mailové účtu. Pokud máte aplikaci nainstalovanou už déle a poprvé jste se registrovali před 1. březnem 2022, je potřeba si aktuálně vytvořit registraci novou. 

Aplikace Dny Marianne má intuitivní ovládání a hlavní menu máte stále na očích, takže nemusíte obrazovku posouvat nahoru a dolů. Můžete si zde koupit přímo všechny slevové kupony. Slevy v aplikaci stojí 110 KčPokud si v rámci akce koupíte jedno z předplatných časopisů vydávaných vydavatelstvím BurdaMedia Extra (Marianne, Elle, Svět ženy, Naše krásná zahrada, Apetit), máte slevové kupony zdarma. Bohužel nabídku na výhodné předplatné Chipu v aplikaci nenajdete. 

Mohlo by vás zajímat

Slevové nabídky do kamenných prodejen i do e-shopů najdete pod záložkou Kupony. V detailu každé slevy jsou dostupné kompletní podmínky uplatnění, datum platnosti a prodejny s jednoduchou navigací. 

Tlačítko Ukažte mi slevový kód slouží k zobrazení slevového kóduJednotlivé kupony pak ukážete v kamenném obchodu nebo kód z nich zadáte v košíku e-shopu. Platnost slevového kódu je 30 minut. 

Další užitečné funkce

Dny Marianne
Aplikace pro Dny Marianne je navržená tak, aby se v ní vyznal opravdu každý. Pokud si chcete užít nákupy se slevou, tak s chutí do toho.
Zdroj: Aplikace Dny Marianne

Aplikace nabízí pohodlné hledání ve slevových kuponech (podle značky nebo kategorie). Následně si můžete vaše oblíbené slevy označit a vytvořit si tak váš vlastní nákupní seznam

Pokud aplikaci povolíte sdílení polohy, ukáže vám také nabídky z vašeho okolí.

Oblíbenou atrakcí Dnů Marianne je také návštěva tzv. Marianne Lounges, kde si za 5 různých účtenek ze zapojených obchodů můžete vyzvednout svůj dárek za nákupy. A o dárky nepřijdou ani uživatelé mobilní aplikace DM: díky novému konceptu Marianne e-lounge

I v Marianne e-lounge získáte přístup k dárkům. Stačí do aplikace nahrát 5 různých faktur nebo účtenek ze zapojených obchodů za vaše nákupy v období Dnů Marianne a můžete si zvolit e-dárek dle vlastního výběru. 

Přejeme příjemné nakupování.

Zdroj: Dny Marianne


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud